Kazimierski Klub Komedii w Korzeniowej

"Prawdziwy humor nie jest do wyobrażenia bez nieskończenie dobrego humoru – jak mówił Hegel. Najbliższy piątek 23 października to dzień pierwszego inauguracyjnego spotkania w ramach  Kazimierskiego Klubu Komediowego (KKK). Można wygrać bezpłatną wejściówkę!

Założeniem klubu powołanego do życia przez właścicieli Klubojadalni Przystanek Korzeniowa jest organizowanie występów, spektakli, kabaretów, koncertów i innych form artystycznych, których celem jest rozśmieszać i bawić. Śmiech to radość, szczęście i życiodajne endorfiny, stąd zadanie to jest traktowane śmiertelnie poważnie.
Pierwsza edycja KKK, to powołanie do życia sceny Stand-up Kazimierz. Stand up, czyli komediowa forma monologu przed publicznością rozpocznie się występem znakomitych standaperów Krzysztofa Jahnsa, który będzie gospodarzem sceny KKK, oraz Mieszka Minkiewicza. Artyści zaprezentują specjalny, inauguracyjny program.

Liczba miejsc ograniczona – maksymalnie 35 siedzących i deko na stojaka, stąd prosimy o email z tytułem KKK z nazwiskiem i numerem telefonu na adres przystanekkorzeniowa@gmail.com lub sms 502 722 432.

Krzysztof Jahns na co dzień występuje w Warszawie, ale stand-up aktywnie rozkręca w Poznaniu, jako gospodarz dwóch scen. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up. Występował w wielu miastach, jak i przed publiką w najprawdziwszym więzieniu. Laureat konkursu stand-up UW oraz zwycięzca Warszawskiego Festiwalu Stand-up. Znany ze spychania fok do morza, spalonych tostów i żartów bez puent. Jego występy krążą wokół spraw codziennych, celnie punktując otaczającą nas rzeczywistość. Piotruś Pan, który z gracją wbija szpilę sarkazmu w nasze nawyki i zwyczaje, baczny obserwator relacji damsko-męskich.

Mieszko Minkiewicz jest duży, to i dużo robi. Niewielki czynsz umożliwia mu utrzymywanie się z różnych form prac zarobkowych. Najczęściej te prace sam sobie wymyśla. Od 2007 roku gra w kabarecie. Od 2010 roku improwizuje. Od 2015 robi stand-up. Lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. A rośnie cały czas.

Miejsce: Przystanek Korzeniowa Doły 43 Kazimierz Dolny
Start: 23 października godz. 19:30
Wstęp: 30 pln
Rezerwacje i bilety: sms 502722432 email: przystanekkorzeniowa@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona.


Kolejna edycja KKK  już 20 listopada, o czym wkrótce. Na tę najbliższą 23 października można wygrać bezpłatne dwuosobowe zaproszenie. Otrzyma je osoba, która do północy 22 października przyśle na adres redakcji najciekawsze dokończenie zdania:

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa to....

Rozwiązanie konkursu przedstawimy 23 października w godzinach porannych. Rozwiązania wraz z numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl W temacie maila prosimy wpisać hasło: KKK

 

Regulamin konkursu dostępny pod adresem: https://www.kazimierzdolny.pl/news/regulamin-konkursu-wygraj-wejsciowke-do-kazimierskiego-klubu-komedii/26813.html

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę