KKK - konkurs rozstrzygnięty!

Skomentuj (1)

Dziś w Korzeniowej startuje Kazimierski Klub Komedii. Podczas spotkania inauguracyjnego wystąpią Krzysztof Jahns i Mieszko Minkiewicz. Wiemy już, kto otrzymał bezpłatną wejściówkę na to pierwsze spotkanie.

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa to miejsce na peryferiach Kazimierza. Odkąd jednak pojawiła się na mapie Miasteczka, te peryferia są jakby bliżej Rynku.

- Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa to miejsce, gdzie można smacznie zjeść, miło spędzić czas i posłuchać nietuzinkowej muzyki – pisze nasz czytelnik Piotr.

I to jest wypowiedź, którą wybraliśmy jako zwycięską w konkursie na bezpłatną dwuosobową wejściówkę na inauguracyjne spotkanie Kazimierskiego Klubu Komedii.

Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim przypominamy, że pierwsze spotkanie Kazimierskiego Klubu Komedii rozpocznie się w Klubojadalni Przystanek Korzeniowa już dziś 23 października o godzinie 19.19. Ze specjalnym inauguracyjnym programem wystąpią znakomici standaperzy Krzysztof Jahns, który będzie gospodarzem sceny KKK, oraz Mieszko Minkiewicz.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę