KKK - konkurs rozstrzygnięty!

Skomentuj (1)

Dziś w Korzeniowej startuje Kazimierski Klub Komedii. Podczas spotkania inauguracyjnego wystąpią Krzysztof Jahns i Mieszko Minkiewicz. Wiemy już, kto otrzymał bezpłatną wejściówkę na to pierwsze spotkanie.

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa to miejsce na peryferiach Kazimierza. Odkąd jednak pojawiła się na mapie Miasteczka, te peryferia są jakby bliżej Rynku.

- Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa to miejsce, gdzie można smacznie zjeść, miło spędzić czas i posłuchać nietuzinkowej muzyki – pisze nasz czytelnik Piotr.

I to jest wypowiedź, którą wybraliśmy jako zwycięską w konkursie na bezpłatną dwuosobową wejściówkę na inauguracyjne spotkanie Kazimierskiego Klubu Komedii.

Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim przypominamy, że pierwsze spotkanie Kazimierskiego Klubu Komedii rozpocznie się w Klubojadalni Przystanek Korzeniowa już dziś 23 października o godzinie 19.19. Ze specjalnym inauguracyjnym programem wystąpią znakomici standaperzy Krzysztof Jahns, który będzie gospodarzem sceny KKK, oraz Mieszko Minkiewicz.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę