Pośmiejmy się tej jesieni

zobacz więcej (6)

Jak mówią prognostycy, listopad tego roku sprzyjać będzie spacerom. Ma być cieplej, niż zazwyczaj o tej porze roku. A Kazimierz to na spacery miejsce idealne. Idealne także na długie jesienne wieczory. Co tu wtedy robić? Na przykład poćwiczyć mięśnie brzucha w Kazimierskim Klubie Komedii. Przecież nie od dziś wiadomo, że śmiech to zdrowie.

W ostatni weekend goście Klubojadalni Przystanek Korzeniowa relaksowali się podczas spotkania z Mieszkiem Minkiewiczem i Krzysztofem Jahnsem w ramach Sceny Sand up Kazimierz. Ich teksty dotyczyły spraw codziennych, ale dotykały czasem sfery uznawanej powszechnie za tabu, stąd śmiech nie zawsze przychodził łatwo i niekiedy pojawiał się w towarzystwie… konsternacji.

- Pomysł na scenę komediową w Korzeniowej powstał już dawno, ale dopiero teraz przyszedł czas na jego realizację – mówi Tomasz Małolepszy właściciel Korzeniowej. – Chcieliśmy, aby forma naszych działań kulturalnych była pełniejsza i każdy mógł znaleźć cos dla siebie. Kazimierski Klub Komedii chcielibyśmy kierować w różne strony. Stand-up Kazimierz! jest jedną z nich.

Stand-up to stosunkowo nowa forma komediowa w Polsce. Opiera się na żywej interakcji między widzem i artystą, który w karykaturalny sposób mówi - o sobie, swoich wadach i otaczającym go świecie. Oprócz tej formy w Korzeniowej będzie także czasem kabaretowo, czasem teatralnie – gościć tu będą grupy teatralne uprawiające formy improwizowane z udziałem publiczności.

Następna odsłona Kazimierskiego Klubu Komedii już a miesiąc – 20 listopada. Co nas czeka? To na razie niespodzianka!

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę