Kazimiernikejszyn - edycja trzecia

W pierwszej połowie lipca w Kazimierzu Dolnym odbędzie się kolejna, trzecia już edycja Festiwalu Kazimiernikejszyn. Będą koncerty, warsztaty i oczywiście mnóstwo atrakcji, które na pewno Was zaskoczą.

Festiwal Kazimiernikejszyn wpisał się już na dobre w kalendarz imprez cyklicznych organizowanych w Kazimierzu Dolnym. Impreza przyciąga coraz większą liczbę osób zainteresowanych dobrą zabawą. W szczególności, ale nie tylko, ludzi młodych. W dniach 7 -10 lipca w Miasteczku Festiwal Kazimiernikejszyn zagości po raz trzeci.

- Kazimiernikejszyn 2015, czyli druga edycja festiwalu pokazała, że obraliśmy dobry kierunek – piszą organizatorzy. – Blisko dwa razy więcej osób niż na pierwszej edycji, biorących udział w 35 atrakcjach, trzech dniach koncertów, cieszący się słońcem, plażą i urokami Kazimierza. Szykujemy dla Was już trzecią edycję! Bądźcie z nami, znów będzie bez spinki!

Kogo będzie można zobaczyć w tym roku na scenie w kamieniołomach? Na jedynej w swoim rodzaju sali koncertowej pod gołym niebem wystąpią: Organek, Marika, Kapela ze Wsi Warszawa, Zeus, November Project, Dziady Kazimierskie. Vienio z DJ setem na silent disco na Rynku, Psio Crew, Domowe Melodie czy Łąki Łan.

Jednak warto pamiętać o tym, że koncerty to tylko niewielka część programu. Co organizatorzy przygotowali na tę edycję? Będzie bicie rekordu Guinnessa w ilości osób śmiejących się, jedyny w swoim rodzaju FunRun czy plażowy chill. Ale także Durniej, czyli turniej rzeczy durnych, Bumper Balls, Teatr Delicates, Rowerowy Rajd Tunelem, Kanioning, Paprowędrówka Petrada, warsztaty śmiechu, Ludoteka Roszada, Bungee-jump czy też warsztaty hipnozy.

Nadal zastanawiacie się, czy przyjechać do Kazimierza Dolnego na lipcowy festiwal? Może więc to Was utwierdzi w przekonaniu, że naprawdę warto tu być?

- To tutaj, podobno pierwszy raz w swojej karierze, Kasia Nosowska tańczyła podczas koncertu porwana pod rękę przez Paprodziada – piszą organizatorzy. – To tutaj paliliśmy zbudowanego koguta, do którego przyczepialiście zapisane marzenia, lęki, życzenia… Na Strefie Rakiecie wariowaliście podczas walki na kolory, a w Strefie Zwierciadła poznawaliście tajniki związków bez spinki wg Kasi Miller. To tu wkraczaliście w bogaty świat biologii przekonań dzięki Magdzie Dembowskiej i szaleliście przy Grubsonie, Łąki Łan czy silent disco na środku miasta. To tutaj wylaliście pot podczas rajdu rowerowego w tunelu i biegu przez wąwozy, zaśmiewaliście się na warsztatach śmiechu czy nie robiliście kompletnie nic w Strefie Nudy i wiele, wiele innych rzeczy! Oczywiście ci, co byli.

Dla przypomnienia: Kazimiernikejszyn 2016, 7 – 10 lipca. Więcej szczegółów wkrótce.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę