Już montują namioty

Skomentuj (11)

Na terenie Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza trwa już montaż namiotów kinowych. To niechybny znak, że Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi tuż tuż.

Na boisku Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza od wtorku pracuje grupa montażowa. Pierwsze efekty pracy są już widoczne – ustawiono stelaż największego namiotu o wymiarach 30 x 30m. Tu będzie Kino PGE. Jak obiecuje kierownik ekipy Dariusz Rożek, jeszcze dziś konstrukcja znajdzie się pod dachem.

Na postawienie pozostałych 3 namiotów – jeden stanie na patio Zespołu Szkół i dwa na szkolnym korcie tenisowym – monterzy mają czas do soboty. Potem do pracy przystąpią pozostałe ekipy.

Zatem czas już najwyższy może jeszcze nie na pakowanie walizek, ale przynajmniej na przegląd rzeczy, które do nich w końcu przyjdzie włożyć przed przyjazdem do Kazimierza. Festiwal Dwa Brzegi tuż tuż!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

 • prokurator
  Zabawne, że słynny Kibel Kazimierski, powstał w wyniku konkursu ,na najlepszy projekt!
  Nie dość, że paskudny, koszmarnie drogi ,to jeszcze dosłowna kopia.
  Bardzo dziwne.
 • pijany znad Grodarza
  Aż strach.Czyżby plagiat?.
  I wreszcie.Czy jest ktos w stanie mi odpowiedzieć dlaczego na dzień DZISIEJSZY kibelek jest NIECZYNNY?. Czyżbym sobie sam ODPOWIEDZIAL wczesniejszym pytaniem?
 • architekt szaletów
  ..."Architekci z pracowni projektowej Van der Jeugd Architecten podjęli się niekonwencjonalnej przebudowy budynku gastronomicznego, zlokalizowanego w przemysłowym porcie we wschodniej Holandii"...

  Cóż za niezwykła inspiracja dla kazimierskiego szaletu: Budynek gastronomiczny, w przemysłowym porcie we wschodniej Holandii :))

  No , to oczywiste: Kazimierz to znane, przemysłowe i portowe miasto, więc nawiązanie do portu w Holandii jest oczywiste.
 • john
  kiedy wybory nowego burmistrza??
 • Jakson
  @architekt szaletów: dobrze, że chociaż ty jesteś z siebie zadowolony ;-P
 • pytajnik
  A co władze zrobiły, może jeden, dwa zrealizowane obiekty, jakiś festiwal czy ogólnopolska reklama?
  Może chociaż jeden zrealizowany projekt?
  A może w ogóle nic nie planują?
 • harkie
  @gość:
  A może recesja (i wszystko co się pod tym słowem kryje)???
  I władze choćby chciały nie wiem jak bardzo nie przyciągną tłumów, bo wyjazd z Warszawy nawet na jeden, dwa dni kosztuje - zwłaszcza w Kazimierzu.

  PS>
  Dlaczego w tym roku nie ma Dwóch Brzegów w Puławach?
  Czy ktoś wie???
 • gośc
  Spadek turystyki w Kazimierzu jest wskażnikiem tego jak pracują władze. Odczuwają to wszyscy ,którzy żyją z turystyki w tym mieście . I żaden festiwal nie pomoże ,dopóki będzie brudno w mieście grasować będą cyganki oraz brak będzie obiektów zapewniających czynny wypoczynek.
 • architekt szaletów
  Namiot nad Wisłą wspaniale koresponduje z wybitną architekturą nowego szaletu :)
 • Kazik
  montaż namiotów, no właśnie, przynajmniej coś się dzieje, bo poza tym Kazimierz wymarły ...
 • mieszkaniec
  aż miło popatrzeć jak chłopcy pracują, robota pali się w rękach - w przeciwieństwie do tego co dzieje się na naszym Zamku!
  Zbigniew Wacławski

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę