Bilety na Dwa Brzegi już w sprzedaży

Skomentuj (1)

Dla wszystkich zainteresowanych Festiwalem Filmu i Sztuki Dwa Brzegi mamy dobrą wiadomość. W sklepie internetowym są już dostępne bilety na tegoroczne seanse. Znamy już program filmowy.

Organizatorzy udostępnili dwa rodzaje karnetów: wejściówki do Kina PGE – zawierające pakiet 10 bądź 15 wejść oraz Kina Allianz – pakiet 5 i 10 wejść.


Jest możliwość zakupu biletów na seansie inaugurujące i kończące Festiwal. 28 lipca zobaczymy premierowy pokaz „Reality” w reżyserii Matteo Garrone – zdobywcy Grand Prix Festiwalu Filmowego w Cannes. Festiwal zamknie „Kochanek królowej” w reżyserii Nikolaja Arcela.


Organizatorzy przygotowali również spektakle teatralne. Będziemy mogli zobaczyć monodram „Moja Droga B.” w wykonaniu Małgorzaty Bogdańskiej, którego reżyserem jest Marek Koterski – gość tegorocznej edycji Dwóch Brzegów. Oprócz tego zobaczymy jeszcze „Moskwa – Pietuszki” w reżyserii Jacka Zawadzkiego i „Teatralność” Mateusza Nowaka.


W sklepie internetowym znajdziemy również bilety na koncert Włodka Pawlika, który jest autorem muzyki do filmów takich jak: „Pora umierać”, czy „Rewers”. Odbędzie się on 3 sierpnia. „Film – Music - Improvisations” połączony zostanie z pokazem „Innego świata” w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej i Artura Reinharta.

 

Koncerty są już tradycją Festiwalu. Tegoroczna edycja zawiera występy grupy Neo Retros, zespołu Profesjonalizm, grupy Vołosi, którzy miksują klasykę z folkiem.


Wszystkich zainteresowanych kupnem biletów i karnetów zachęcamy do odwiedzenia strony e-sklepu Festiwalu Dwa Brzegi. Szczegółowy program filmowy - można zobaczyć tutaj.

Tekst: Patrycja Filiks

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę