Jesienny Korzeniowy Dół

zobacz więcej (25)

Korzeniowy Dół jest jedną z wizytówek Kazimierza Dolnego. Spacerujących tam turystów możemy spotkać tak naprawdę zawsze, o każdej porze roku. Jesienią wąwóz mieni się tysiącem barw, szczególnie w słonecznie dni i wygląda niezwykle malowniczo. Zobaczcie sami, choćby oglądając nasz fotoreportaż.
Kazimierz Dolny w jesiennych barwach wygląda niezwykle malowniczo. Nic więc dziwnego w tym, że Miasteczko jest tak chętnie odwiedzane przez turystów także teraz. Wprowadzone w piątek zmiany związane z pandemią, czyli zamknięcie cmentarzy na cały weekend, sprawiły, że ludzie musieli zmienić swoje plany. Dlatego tak wiele osób zdecydowało się na wyjazd za miasto. Oblegane były lasy, parki i trasy spacerowe czy rowerowe. Polacy postawili na aktywny wypoczynek, tym bardziej, że pogoda dopisała.

W Kazimierzu Dolnym turystów także było sporo, w wąwozach, nad Wisłą, na okolicznych ścieżkach. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc był Korzeniowy Dół – jedna z najpiękniejszych tras spacerowych w Miasteczku. Tym razem wąwóz zachwyca barwnymi liśćmi, które wypełniają jego dno, kolorowymi koronami drzew i tym specyficznym jesiennym klimatem. Widzieliście Korzeniowy Dół w jesiennej odsłonie? Jeśli nie, wybierzcie się tam koniecznie. Nie pożałujecie.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę