Jesienny Korzeniowy Dół

zobacz więcej (25)

Korzeniowy Dół jest jedną z wizytówek Kazimierza Dolnego. Spacerujących tam turystów możemy spotkać tak naprawdę zawsze, o każdej porze roku. Jesienią wąwóz mieni się tysiącem barw, szczególnie w słonecznie dni i wygląda niezwykle malowniczo. Zobaczcie sami, choćby oglądając nasz fotoreportaż.
Kazimierz Dolny w jesiennych barwach wygląda niezwykle malowniczo. Nic więc dziwnego w tym, że Miasteczko jest tak chętnie odwiedzane przez turystów także teraz. Wprowadzone w piątek zmiany związane z pandemią, czyli zamknięcie cmentarzy na cały weekend, sprawiły, że ludzie musieli zmienić swoje plany. Dlatego tak wiele osób zdecydowało się na wyjazd za miasto. Oblegane były lasy, parki i trasy spacerowe czy rowerowe. Polacy postawili na aktywny wypoczynek, tym bardziej, że pogoda dopisała.

W Kazimierzu Dolnym turystów także było sporo, w wąwozach, nad Wisłą, na okolicznych ścieżkach. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc był Korzeniowy Dół – jedna z najpiękniejszych tras spacerowych w Miasteczku. Tym razem wąwóz zachwyca barwnymi liśćmi, które wypełniają jego dno, kolorowymi koronami drzew i tym specyficznym jesiennym klimatem. Widzieliście Korzeniowy Dół w jesiennej odsłonie? Jeśli nie, wybierzcie się tam koniecznie. Nie pożałujecie.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę