Jazzowe kolędowanie

zobacz więcej (9)

W przedświąteczny wieczór w Trzecim Księżycu zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i znane świąteczne piosenki w wykonaniu Moniki Malczak i Mateusza Gramburga.

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro co tydzień zaprasza miłośników dobrej muzyki na wyjątkowe koncerty. Tym razem, w przedświąteczny wieczór na Scenie Trzydziestu Krzeseł wystąpiła Monika Malczak w towarzystwie Mateusza Gramburga.

W programie znalazły się najpiękniejsze polskie kolędy, utwory świąteczne oraz inne, inspirowane muzyką filmową, poezją śpiewaną i folklorem. W nowych aranżacjach zyskały jakby drugie życie.
Klimatyczne wnętrze Jatek wypełniło się po brzegi jazzem, atmosferą Świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitym spokojem płynącym od artystów. A publiczność z każdym jednym utworem stawała się coraz bardziej odważna i chętna do wspólnego śpiewania. Bo któż z nas nie lubi kolędować? Czasem po cichu i dość nieśmiało, w samotności bądź też większej grupie, albo tylko z najbliższą rodziną, z dziećmi… Słowa jakoś same wypływają z ust i układają się w dobrze znaną melodię.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę