Jazz Juniors 2018 z kazimierzanką

Skomentuj (1)

Monika Malczak Quintet z kazimierzanką w swoim składzie zakwalifikował się do prestiżowego konkursu Jazz Juniors 2018.

Jury międzynarodowego konkursu Jazz Juniors 2018 podało dzisiaj listę grup, które zakwalifikowały się do finału. Wśród  9 zespołów jest kwintet kazimierzanki Moniki Malczak Monika Malczak Quintet.

- To olbrzymie wyróżnienie – mówi Monika Malczak. – To bardzo prestiżowy konkurs, do którego co roku zgłasza się bardzo dużo świetnych muzyków, głównie instrumentalistów. Stad tez tak bardzo cieszę się ze jury doceniło nas i nasza autorską muzykę

Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych "Jazz Juniors" to jeden z najstarszych w Polsce festiwali jazzowych. Prezentuje młodych i uzdolnionych wykonawców, konfrontując ich z polskimi i światowymi gwiazdami jazzu.

Monika Malczak Quintet w kwalifikacjach do tegorocznej edycji wykonał 3 utwory.

- Dwa z nich są naszego autorstwa, muzyka jak i teksty. Natomiast trzeci to standard jazzowy w naszej aranżacji – mówi Monika Malczak laureatka nagrody indywidualnej na międzynarodowym Krokus Jazz Festival 2018 pracująca obecnie nad swoją pierwszą płytą.

Przesłuchania konkursowe odbywać się będą 29 i 30 listopada w sali teatralnej Centrum Kongresowego ICE Kraków od godz. 16:00. Wstęp wolny.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę