Jak znikała szkoła (video)

Skomentuj (3)

Chmury pyłu. Koparki w przyspieszonym tempie rozgryzające szkolne mury. Prezentujemy film pokazujący, jak znikały budynki Gminnego Zespołu Szkół.

Od listopada do polowy grudnia trwały prace rozbiórkowe na terenie Gminnego Zespołu Szkół przy ulicy Szkolnej. Po uporządkowaniu terenu po najbardziej zniszczonym podczas wybuchu gazu 31 maja 2011 r. przedwojennym skrzydle wschodnim przyszedł czas na usunięcie pozostałej części szkoły – zachodniej i środkowej.

 

Jak postępowały prace rozbiórkowe mogliśmy obserwować dzięki zainstalowanej przez Kazimierski Portal Internetowy kamerze.

 

Dziś prezentujemy film pokazujący postęp tych prac w pigułce.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Pers
  Czy ktoś może napisać gdzie podziały się wszelkie sprzęty będące wyposażeniem poszczególnych klas? Chodzi mi o ławki, krzesła ale również mikroskopy i t.d.
 • krystyna
  Kurcze to był najfajniejszy kawałek mojego życia.Wiem o tym dopiero teraz. W tamtym czasie marzyłam by jak najprędzej wyrwać się z budy. Szkoda ale to se ne wrati niestety a i nowa szkoła będzie już zupełnie inna ale niech będzie.
 • Zegarkowy
  Ooo, ktoś skopiował mój pomysł :)
  ....ale i tak ja byłem pierwszy :))
  Generalnie to fajny pomysł z tą kamerką był. Mam nadzieję, że nadal ona tam będzie aby można było obserwować powstawanie nowej szkoły.

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę