I Turniej Oldboyów im. K. Górskiego

Skomentuj (5)

zobacz więcej (12)

Przez kilka sobotnich godzin na nadwiślańskim boisku królowali piłkarze dopingowani przez miłośników piłki nożnej. Zamykający tegoroczny sezon na trawie I Turniej Oldboyów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego już za nami.

W sobotni dzień przy wyjątkowo pieknej jesiennej pogodzie na kazimierskim boisku nad Wisłą odbył się I Turniej Oldboyów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego. Było wielu miłośników sportu, kibiców i zaproszonych gości z całej Polski. W turnieju wzięło udział sześć drużyn, które łączyła zarówno chęć zwycięstwa, jak i dobrej zabawy.

Celem tej sportowej imprezy było przede wszystkim propagowanie sportu oldboyów w Kazimierzu, ale również ukazanie piękna nadwiślańskiego Miasteczka jesienną porą. Dodatkowo organizatorzy zachęcali wszystkich uczestników turnieju do włączenia się w akcję ratowania bezpańskich psów.

- Impreza się udała – podsumowuje krótko Wojciech Wiak, przedstawiciel organizatorów. – Pogoda nam dopisała, ludzie byli zadowoleni i co ważne, obyło się bez kontuzji.

Walka o zwycięstwo była zacięta. Jednak wygrać mogła tylko jedna drużyna. Oto wyniki:

Miejsce I - Drużyna Urzędu Miasta z Puław
Miejsce II - Drużyna Komendy Powiatowej Policji z Puław
Miejsce III - Coca Cola Team
Miejsce IV - Oldboye Kazimierz
Miejsce V - Tomasz Jasina wraz z dziennikarzami z Lubelszczyzny
Miejsce VI - DEM’a „Promotion” z Grzegorzem Skrzeczem oraz z Tomaszem Sokołowskim


Oprócz tego przyznana została Nagroda dla Najlepszego Zawodnika, którą otrzymał Arek Tomaszewski oraz Nagroda dla Najlepszego Bramkarza, którym został Tadeusz Lipczyński.

I Turniej Oldboyów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego za nami. Tegoroczny sezon na trawie został uroczyście zamknięty.

 

Kazimierski Portal Internetowy był patronem medialnym tego wydarzenia.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • Zdzisław Król
  Zamiast zajmować się nie do końca przemyślanym ratowaniem tzw. bezpańskich psów które bezpańskimi zrobił konkretny człowiek lepiej te pieniądze wydać na wszczepienie elektronicznych znaczników, następnie znaleźć właściciela bezpańskiego czworonoga odpowiednio ukarać za brak opieki, co zaowocuje mniejszą ilością pseudo miłośników psów ale i zmniejszy to ilość wałęsających , często niebezpiecznych zwierząt. Bo schroniska to w dużo przypadkach przedłużenie ich złego losu bo prawie 50/50% schronisko to strumień kasy dla właściciela nie ulga dla psów.
 • jankowalski
  Turniej fajny tylko dla uczestników,ich pozytywne myślenie,nic jednak nie ujmując nie miał żadnego wpływu na promocje miasta.
 • Rasialdo
  Fajny turniej. Szkoda, że nie mogłem popatrzeć.
 • "Miejsce I - Drużyna Urzędu Miasta z P...
  "Miejsce I - Drużyna Urzędu Miasta z Puław" - przecież to byli puławscy oldboje, a nie urząd miasta.
 • annaa
  No proszę - kilka szczytnych idei podczas jednej imprezy. Jak się chce to można! Mam tylko nadzieję, że taka akcja przyniesie wymierne efekty. Bo o ile Kazimierza jesienią przy pięknej pogodzie za bardzo promować nie trzeba, to z ratowaniem bezpańskich psów jest gorzej

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę