Ogłoszenie Urzędu Miasta o ogólnym zebraniu mieszkańców

Skomentuj (37)

Burmistrz Kazimierza Dolnego zwołuje ogólne zebranie mieszkańców Kazimierza Dolnego (obręb geodezyjny).

Burmistrz Kazimierza Dolnego, działając na podstawie §15 ust. 3 statutu samorządu mieszkańców miasta Kazimierza Dolnego – uchwała Nr XVII/99/95 Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym z dnia 2 października 1995 r. w sprawie statutu samorządu mieszkańców miasta Kazimierza Dolnego, zwołuje ogólne zebranie mieszkańców Kazimierza Dolnego (obręb geodezyjny).

Ogólne zebranie mieszkańców jest ważne, gdy weźmie w nim udział 1/5 uprawnionych mieszkańców miasta. O ile w wyznaczonym terminie nie zostanie uzyskane niezbędne quorum, zebranie w nowym terminie może być przeprowadzone bez względu na liczbę obecnych na zebraniu.

Wobec powyższego ustala się:

- pierwszy termin zebrania na godz. 17.00 w dniu 30 czerwca 2015 r.
- drugi termin zebrania na godz. 17.30 w dniu 30 czerwca 2015 r.

Zebranie odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki przy ul. Lubelskiej 12 w Kazimierzu Dolny.
 
Porządek zebrania:
1.    Wybór Przewodniczącego samorządu mieszkańców.
2.    Wybór Członków zarządu samorządu mieszkańców.
3.    Sprawy bieżące.

 

Źródło: Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym

 

Skomentuj


Dodane komentarze (37)

 • dycha
  A kto w ogóle jest wśród tych rzekomych "klakierów" burmistrza Pisuli - to znaczy kto się znalazł w tym komicznym tworze zwanym samorządem mieszkańców. Na razie jedna Rupiewicz nie którym nieznana dla innych sprytna i cwana jaskółki nie czyni.
 • pijany znad Grodarza
  @ Obserwator.
  "Kto to jest nowa Pani od samorządu może ktoś wie"
  Coś taki ciekawy ?>
  ps. dodam, że znam jedynie Janusza Kowalskiego, a wydawałoby sie, że pozostali, również powinni być znani przynajmniej 49 procentom mieszkańców TAJEMNICZEGO " obrębu"
 • Robert
  Swoją drogą widzę że Bożena,Obserwator,Oburzony to jedna ta sama osoba to ty J.K
 • Obserwator
  Łaskawca ten J.K teraz jak już wszystko zrobione to on taki wspaniały,założę się że zmiana dla obrębu Kazimierz Dolny będzie uchwalana jako pierwsza,a pro po Kto to jest nowa Pani od samorządu może ktoś wie
 • obserwator
  Do Franek No właśnie Franko. Wyszło szydło z wora. Janusz Kowalski nic nie chciał załatwiać. To Dunia z radnymi i Siwiderskiego ojczymem chcieli „uszczęśliwić” Kowalskiego. Szydło wyszło z wora. Janusz Kowalski oświadczył na sesji Rady miasta, że nie chce dalszego toku indywidualnych zmian. Mimo ,że Dunia blokował zmiany od lat które rozpoczęły się ponad 10 lat temu. Niestety znajoma byłego burmistrza nie chce mieć konkurencji na Górach. I stąd kłopot dla Janka. Ponadto dalsza procedura rozpoczętych zmian dla JK będzie tak jak dla wszystkich mieszkańców. I to się nazywa klasa. Szydło wyszło z wora. I w ogóle burmistrz Pisula zapowiedział koniec z indywidualnymi zmianami. To jest burmistrz, a nie pętak.
 • Mieszkaniec
  Kto to jest Romana Rupiewicz Gdzie mieszka skoro jest przewodniczącą samorządu mieszkańców to chyba powinniśmy wiedzieć?
 • Vistula river
  Samorząd mieszkańców złożony z popleczników burmistrza.
  To kogo będzie reprezentował w sporach z władzami?
  Samorząd od przytakiwania?
  Przewodnicząca na usługach burmistrza?

  Janusz Kowalski napisał na swoim blogu:
  „Kiedy budzisz się i dowiadujesz się o czymś co cię szokuje i uważasz, że to granice absurdu. Następnego dnia staje się to normalnością”


 • Franek
  Jak nikt sobie nie załatwia pan J.K zasuwa indywidualną zmianę jak nic takich terenów pod zabudowę hotelową jak on nie ma nikt
 • kazik
  Pijany nie wiem co się dzieje w Urzędzie kto i za czym głosuje ,ręce opadają na to wszystko .Może tu trzeba drugiego Piłsudskiego .....nie wiem .
 • kazik
  Pijany Znad Grodarza nie o tobie mowa czytaj niżej
 • river
  @Vistule konkrety poproszę. W czym niby obecna władza przechodzi wszelkie oczekiwania? Na czym polega bezczelność i pazerność popleczników.
  Nikt działeczek, jak za poprzenika sobie nie poprzekształcał, nikt swoich małych interesów i interesików prywatnych nie załatwia.
  Słucham zatem. Vistula albo odpowiesz, albo zamilknij draniu jeden.
 • Vistula
  Działania obecnej władzy przechodzą wszelkie oczekiwania, a bezczelność i pazerność jej popleczników jak widać nie zna granic!!!
  Zamienił stryjek...
 • pijany znad Grodarza
  Śpieszę wyjaśnić, że mieszkańcy Ci głosują na radnych miejskich, a więc uznałem, że przynależą do obrebu Kazimierz. Mylę sie @ Kaziu ?. Odpisz
 • pijany znad Grodarza
  @Kaziu. Jezeli to do mnie to zechciej napisać jaki to obszar obejmuje " Obreb geodezyjny Kazimierz", bo jak widzisz " Przy projektowaniu przebiegu granic obrębów uwzględnia się podział na rejony statystyczne i obwody spisowe.". Powiem Ci, że np. Miećmierz i Okale przynależy do obwodu spisowego miasta Kazimierz dolny.
  Głupawy wpis jednego z elektoratu ?
 • kazik
  Anna Maria że głupawe wpisy to większość wie ale dziwi raczej kim jest elektorat oraz czytelnicy
 • pijany znad Grodarza
  "Obręb geodezyjny (ewidencyjny)
  Nazwa angielska: Geodesic precinct

  Definicja:
  Jednostka powierzchniowa podziału kraju wyodrębniona dla celów ewidencji gruntów i budynków.

  Dodatkowe wyjaśnienia metodologiczne:
  Obręb w jednostce ewidencyjnej jest określany przez jego nazwę i numer lub wyłącznie przez numer. Granice obrębów wiejskich powinny być zgodne z granicami wsi i sołectw, na obszarach miast powinny być zgodne z granicami dzielnic i w miarę możliwości pokrywać się z granicami osiedli i zespołów urbanistycznych oraz naturalnymi granicami wyznaczonymi w szczególności przez cieki, linie kolejowe i inne obiekty fizjograficzne. Przy projektowaniu przebiegu granic obrębów uwzględnia się podział na rejony statystyczne i obwody spisowe. Podział na obręby ewidencyjne i określenie ich granic dokonuje starosta, po zasięgnięciu opinii właściwego miejscowo organu do spraw zagospodarowania przestrzennego oraz właściwej miejscowo jednostki statystyki publicznej.

  Źródło definicji:

  rozporządzenie Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29 marca 2001 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków
  Miejsce publikacji: Dz. U. Nr 38 poz. 454

 • pijany znad Grodarza
  Kto mi to wytłumaczy ?
  "Burmistrz Kazimierza Dolnego zwołuje ogólne zebranie mieszkańców Kazimierza Dolnego (obręb geodezyjny)." w części :" obręb geodezyjny"
  Jaki jest obszar tego OBRĘBU ?. Czy np. mieszkańcy Miećmierza, Okala . Gór II, III przynależą do niego, a Skowieszynka juz nie ?
 • Maar
  Romana Rupiewicz? To prawda? Czy nie trzeba na tą Panią uważać. Wystarczy jej uważnie posłuchać i poczytać. Patrz: kamieniołomy. Co tam się szykuje? Ta Pani szefuje przecież jakiejś komisji dotyczącej układu kamieniołomów. Była też w komitecie burmistrza. Czy to wypada?
 • z nadrzecznej
  Zebrania zwołuje zarząd organizacji.
  Burmistrz nie jest zarządem.Wykorzystał jedynie furtkę, jaką daje statut.
  Aby być bliżej ludzi.
  Bądź miły, a będziesz miło obsłużony.
 • oburzony
  A kto twoim zdaniem organizuje zebranie?Burmistrz,czy Towarzystwo Przyjaciół Kazimierza? A może Rotary Club?
  Nie udało się zakłócić przebiegu wyborów,więc?
  Nieobecni nie mają racji.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę