Dziadowski Dzień Dziecka w Kazimierzu

Skomentuj (3)

Przed nami niesamowite wydarzenie. Jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, oryginalne. Niby głównie dla dzieci, ale dla dorosłych także. 3DwKD, czyli Dziadowski Dzień Dziecka w Kazimierzu Dolnym. Przyłączysz się?

Pierwszego dnia czerwca w Dzień Dziecka odbędzie się w Miasteczku wyjątkowa impreza. 3DwKD, czyli  Dziadowski Dzień Dziecka w Kazimierzu Dolnym skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo różnorodnych atrakcji, m.in. strefa malowania z ciekawym wyzwaniem, strefa kocykowa do odpoczynku, strefa rodzica, gdzie będzie można skorzystać z rady kogoś doświadczonego. A oprócz tego będzie pyszne jedzonko, śpiewy, dziadowanie i ucztowanie.

Akcja ma charakter charytatywny a wszystkie zebrane pieniążki przekazane zostaną na dalszą pomoc choremu na adrenoleukodystrofię Frankowi Fernezemu.

- Szczególne święto w szczególny dzień! – czytamy w informacji prasowej. – Pierwszy czerwca to dzień dziecka, dlatego wszystkie dzieci zapraszamy na wyjątkową zabawę! Was dorosłych także chętnie zobaczymy. Przygotujemy mnóstwo atrakcji, o których będziemy na bieżąco informować, nie zabraknie śpiewów, tańców, gonitw i kolorów! Jak sama nazwa imprezy wskazuje Dziady Kazimierskie  trzymają pieczę nad całą imprezą! To już niebawem, szykujcie się! Gdyż tego jeszcze nie było!

Impreza odbędzie się w piątek, 1 czerwca w godzinach: 12.00 – 17.00 na terenie kazimierskiej mariny - portu jachtowego. Organizatorzy są otwarci na różnorodne formy współpracy. Przyda się każda pomoc, każda dodatkowa para rąk do pracy i każdy pomysł. Już teraz wiadomo, że atrakcji będzie sporo, jednak może być ich jeszcze więcej.

- W imieniu Organizatorów 3DwKD, czyli Dziadowskiego Dnia Dziecka w Kazimierzu Dolnym, zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie osobiste, rzeczowe lub finansowe naszej inicjatywy. Pragniemy zorganizować dzień przepełniony atrakcjami zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci. Imprezie przyświecać będą dwa cele – wywołanie uśmiechów na dziecięcych buziach oraz zbiórka pieniędzy dla Franka Fernezego.

Czego potrzeba najbardziej? Obstawy gastronomicznej, napojów, słodyczy, papierowych talerzy i kubków, drewnianych sztućców, nagród rzeczowych oraz fantów na loterię. Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z organizatorami: Artur Kwapiński, Stowarzyszenie Przeszłość – Przyszłości – 662 691 635, Weronika Ziarnicka – 793 686 182, Rafał Pepłowski – 695 637 280, Joanna Stefańska – 500 148 663.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę