Drugi Dziadowski Dzień Dziecka w Kazimierzu

Pokazy OSP i WOPR, dmuchane zamki, malowanie twarzy, kiermasz jedzenia a także koncert Dziadów Kazimierskich – tak wygląda program drugiej edycji Dziadowskiego Dnia Dziecka w Kazimierzu Dolnym. A wszystko to w bardzo szlachetnym celu.

Poczuj się dzieckiem, bez względu na wiek i przybywaj na Dziadowski Dzień Dziecka! W najbliższą sobotę, właśnie 1 czerwca na skwerku przy Małym Rynku odbędzie się bardzo wyjątkowa impreza, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc małemu Frankowi.

- Szczególne święto w szczególny dzień! Pierwszy czerwca to dzień dziecka, dlatego wszystkie dzieci zapraszamy na wyjątkową zabawę! Was dorosłych także chętnie zobaczymy. Przygotujemy mnóstwo atrakcji, o których będziemy na bieżąco informować, nie zabraknie śpiewów, tańców, gonitw i kolorów! - zapowiadają organizatorzy. - Przybywajcie więc duzi i mali, spędzimy ten dzień wszyscy razem z uśmiechem i w szlachetnym celu.

Pierwotnie impreza miała się odbyć w Porcie Jachtowym nad Wisłą. Jednak w związku bardzo wysokim stanem wody w Wiśle została ona przeniesiona do centrum miasta, na skwer przy Małym Rynku. To właśnie tam w sobotę 1 czerwca o godzinie 11.11 wystąpią Dziady Kazimierskie, koncertem rozpoczynając całe wydarzenie.

Będzie kiermasz jedzenia, koło fortuny, loterie fantowe, kącik malowania twarzy i makijażu dziecięcego, dmuchane zamki, bitwa na kolory oraz występy solistek pod kierunkiem Moniki Kubiś – Arbuz i Capoeira. A oprócz tego szkolenie z pierwszej pomocy, które przeprowadzą ratownicy WOPRu oraz pokaz kazimierskiej OSP, który prawdopodobnie odbędzie się na Dużym Rynku.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Po prostu korzystając z różnorodnych atrakcji wrzućmy kilka złotych do puszki, by pomóc Frankowi, który cierpi na genetyczną chorobę ALD.

Dziadowski Dzień Dziecka odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Kazimierza Dolnego.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę