Dojazd do Kazimierza (22.05.2010)

Skomentuj (3)

Mimo tego, iż wszyscy zapewniają, że sytuacja na Wiśle w Kazimierzu Dolnym jest stabilna, najważniejsze drogi są wyłączone z ruchu. Dotrzeć do Kazimierza jest coraz trudniej.

Już wczoraj zamknięta została droga dojazdowa z Puław do Kazimierza. Początkowo, był to tylko fragment drogi – z Kazimierza do Bochotnicy. Dziś wstrzymano ruch również w Parchatce, najbardziej zagrożonej powodzią wsi leżącej w okolicy Kazimierza. Także w samych Puławach wyłączone zostały z ruchu ulice: Puławska, 6 sierpnia oraz 4 Pułku Piechoty Wilków. Kolejną drogą w rejonie Wisły, która została wyłączona z ruchu, to droga nr 824, na odcinku Józefów-Annopol.

 

Do Kazimierza Dolnego w dniu dzisiejszym (od godzin południowych) nie docierają żadne busy i autobusy. Przyjazd, jak i wyjazd z Miasteczka nie jest prosty. Są oczywiście zorganizowane objazdy. Najtrudniej dotrzeć z Kazimierza do Puław, trzeba jechać przez Skowieszynek lub przez Uściąż i Jeziorszczyznę. Droga do Opola Lubelskiego jest przejezdna i to nie powinno ulec zmianie.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę