Dojazd do Kazimierza (22.05.2010)

Skomentuj (3)

Mimo tego, iż wszyscy zapewniają, że sytuacja na Wiśle w Kazimierzu Dolnym jest stabilna, najważniejsze drogi są wyłączone z ruchu. Dotrzeć do Kazimierza jest coraz trudniej.

Już wczoraj zamknięta została droga dojazdowa z Puław do Kazimierza. Początkowo, był to tylko fragment drogi – z Kazimierza do Bochotnicy. Dziś wstrzymano ruch również w Parchatce, najbardziej zagrożonej powodzią wsi leżącej w okolicy Kazimierza. Także w samych Puławach wyłączone zostały z ruchu ulice: Puławska, 6 sierpnia oraz 4 Pułku Piechoty Wilków. Kolejną drogą w rejonie Wisły, która została wyłączona z ruchu, to droga nr 824, na odcinku Józefów-Annopol.

 

Do Kazimierza Dolnego w dniu dzisiejszym (od godzin południowych) nie docierają żadne busy i autobusy. Przyjazd, jak i wyjazd z Miasteczka nie jest prosty. Są oczywiście zorganizowane objazdy. Najtrudniej dotrzeć z Kazimierza do Puław, trzeba jechać przez Skowieszynek lub przez Uściąż i Jeziorszczyznę. Droga do Opola Lubelskiego jest przejezdna i to nie powinno ulec zmianie.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę