Dachowali obaj. Który z nich kierował?

Skomentuj (3)

W miniony weekend w Bochotnicy zatrzymano dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy nie przyznawali się do kierowania pojazdem. W zasadzie zatrzymali się sami – dachując na posesji. Który z nich siedział za kółkiem – ustali policja.

W ostatnią niedzielę stycznia w Bochotnicy doszło do wypadku. Kierowca citroena stracił kontrolę nad pojazdem, wypadł z łuku drogi i dachował na jednej z posesji.

- Na miejscu policjanci zatrzymali 24 latka  z Puław, który stwierdził, że pojazdem jechał jego kolega. Mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu – podaje rzecznik policji w Puławach kom. Marcin Koper.
Owego kolegę – po pościgu – zatrzymał kolejny patrol policji niedaleko miejsca zdarzenia. Mężczyzna także był pijany – 22 latek miał 1,5 promila alkoholu.

Obaj nie przyznawali się do kierowania citroenem, dlatego też obaj trafili do policyjnego aresztu.

Za jazdę po wpływem alkoholu grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara pieniężna.


Z ostatniej chwili: W wyniku śledztwa policyjnego okazało się, że pojazd prowadził 22 - latek, który nie tylko był pod wpływem alkoholu, ale dodatkowo nie miał prawa jazdy. Jak podaje policja, mężczyzna przyznał się do winy.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę