Dachowali obaj. Który z nich kierował?

Skomentuj (3)

W miniony weekend w Bochotnicy zatrzymano dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy nie przyznawali się do kierowania pojazdem. W zasadzie zatrzymali się sami – dachując na posesji. Który z nich siedział za kółkiem – ustali policja.

W ostatnią niedzielę stycznia w Bochotnicy doszło do wypadku. Kierowca citroena stracił kontrolę nad pojazdem, wypadł z łuku drogi i dachował na jednej z posesji.

- Na miejscu policjanci zatrzymali 24 latka  z Puław, który stwierdził, że pojazdem jechał jego kolega. Mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu – podaje rzecznik policji w Puławach kom. Marcin Koper.
Owego kolegę – po pościgu – zatrzymał kolejny patrol policji niedaleko miejsca zdarzenia. Mężczyzna także był pijany – 22 latek miał 1,5 promila alkoholu.

Obaj nie przyznawali się do kierowania citroenem, dlatego też obaj trafili do policyjnego aresztu.

Za jazdę po wpływem alkoholu grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara pieniężna.


Z ostatniej chwili: W wyniku śledztwa policyjnego okazało się, że pojazd prowadził 22 - latek, który nie tylko był pod wpływem alkoholu, ale dodatkowo nie miał prawa jazdy. Jak podaje policja, mężczyzna przyznał się do winy.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę