Samochód w rowie

Wczoraj w okolicach Biedronki w Bochotnicy doszło do kolizji. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

- Wczoraj w godzinach popołudniowych kierujący samochodem marki Suzuki jadąc w kierunku Nałęczowa w miejscowości Bochotnica zauważył zjeżdżający na swój pas ruchu samochód jadący z naprzeciwka. Podjął manewr ratowania się przed zderzeniem i w wyniku tego wjechał do rowu. Nic mu się na szczęści nie stało. Kierujący, który wjechał na jego pas ruchu, odjechał dalej. W tej chwili poszukujemy sprawcy tego zdarzenia – mówi komisarz Waldemar Łazuga z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Kierowcy suzuki pomocy udzielali strażacy.

- Na miejscu zdarzenia strażacy zastali samochód przewrócony na lewy bok. Samochodem podróżowała jedna osoba – kierowca. W momencie dojazdu strażaków kierujący pojazdem samodzielnie opuścił pojazd i przebywał w karetce. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Zakręcili butlę z gazem. Działania strażaków trwały 50 minut. W zdarzeniu brały udział dwie jednostki straży pożarnej – relacjonuje bryg. mgr inż. Krzysztof Morawski zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Puławach.

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę