Co robić w Kazimierzu Dolnym w weekend (5-7 lutego)?

Skomentuj (1)

Przed nami pierwszy lutowy weekend. Dla wszystkich, którzy zamierzają spędzić go w Kazimierzu Dolnym, przygotowaliśmy zestawienie imprez i atrakcji.

5 lutego, piątek

19:19 Poławiacze Pereł Improv Teatr (Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa, ul. Doły 43)
Piątkowe spotkanie w Korzeniowej będzie wieczorem improwizacji różnymi formami: skeczami, etiudami, komediami, farsami, dramatami oraz otwartymi czytaniami. Bilet wstępu: 20 zł.

6 lutego, sobota

12:00 Lutowa wycieczka z przewodnikiem
W programie znalazło się zwiedzanie kazimierskich rynków, wzgórza franciszkańskiego oraz wysłuchanie wielu ciekawostek i legend. Cena: dorośli – 15 zł, dzieci powyżej 5 roku życia – 5 zł.

18:00 Nocne zwiedzanie Kazimierza (zbiórka na Rynku)
W programie między innymi: spacer po Dużym i Małym Rynku, przejazd do wąwozu oraz na cmentarz żydowski, spacer przy blasku pochodni. Cena: dorośli – 45 zł, dzieci do lat 7 – 5 zł, młodzież – 21 zł.

19:19 Korzeniowe ostatki. Marleyki 2016 (Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa, ul. Doły 43)
Korzeniowa zaprasza na ostatki połączona z koncertem z okazji 72. urodzin Boba Marleya.

Warto odwiedzić też wystawy:

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę