Walentynki 2016 w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny od lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach najbardziej romantycznych miast w Polsce. Warto więc w tym roku sprawdzić magię naszego miasteczka i spędzić tu zbliżające się walentynki. Właściciele obiektów noclegowych już przygotowali oferty dla zakochanych!

Hotel „Zajazd Piastowski” przygotował weekendową ofertę dla wszystkich zakochanych. Obejmuje ona zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym lub apartamencie a także dodatkowe atrakcje. Na gości hotelu czekać będzie romantyczna kolacja w Klubie Nocnym, upominek oraz rabat na relaksujące zabiegi w SPA.

Walentynki można spędzić też w hotelu Dwa Księżyce, gdzie na zakochanych czeka dwudniowy pakiet pobytowy. W jego cenę wlicza się między innymi romantyczna kolacja, zabawa walentynkowa oraz oczywiście noclegi w wygodnych pokojach.

Na walentynki hotel Vincent – Sztuka Wypoczynku oferuje trzydniowy pobyt w komfortowym pokoju. Na zakochanych czekać będą codzienne śniadania oraz romantyczna kolacja z winem. Z okazji 14 lutego hotelowa restauracja Kuchnia i Wino zaproponuje wyjątkowe menu walentynkowe, które na pewno uprzyjemni wieczór we dwoje.

Pensjonat pod Wietrzną Górą zaprasza do zorganizowania walentynkowego wieczoru. W restauracji  pensjonatu można zjeść romantyczną kolację, a później odpocząć w pięknie zaaranżowanym pokoju.

Hotel Pensjonat Kazimierski to idealne miejsce na walentynki. Na zakochanych czekają tu bowiem wspaniałe pokoje z romantyczną dekoracją, walentynkowa kolacja przy świecach oraz nielimitowany wstęp do Strefy Relaksu. Obsługa hotelu chętnie pomoże w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji, jak na przykład przejażdżka bryczką lub kulig.

W ofercie WWW.KWASKOWA.PL również znalazło się wiele walentynkowych akcentów. Zakochani mogą liczyć na przykład na romantyczny wieczór przy płonącym kominku, przejażdżkę bryczką lub kulig z pochodniami a także ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wiatrakowo to miejsce pełne magii i czaru – takie też będą spędzone tam walentynki. Osoby, które się tu zatrzymają, mogą liczyć na romantyczną kolację przy świecach, relaks w saunie przesyconej wonnymi olejkami i na wiele innych atrakcji.

Walentynkowy pobyt w Willi pod Basztą to okazja do tego, by wypocząć i zrelaksować się w miłej atmosferze. W ofercie znalazła się oczywiście walentynkowa kolacja z pysznym menu oraz noclegi w odświętnie udekorowanym pokoju.

Walentynkowa oferta Pokoi u Magdy obejmuje pobyt w apartamencie lub w pokoju dwu albo trzyosobowym. Są one w pełni wyposażone, więc goście obiektu mogą cieszyć się niezależnością. Gospodarze z chęcią pomogą w zagospodarowaniu wolnego czasu podczas walentynkowego weekendu.

Pokoje Gościnne przy ulicy Krakowskiej 39 oferują przytulne noclegi a także romantyczną kolację przy świecach i lampce wina. Miłym dodatkiem na pewno będzie powitalny upominek, czekający na walentynkowych gości.

Osoby, które walentynki spędzą w Siedlisku Lubicz – Eko Park, z pewnością będą zachwycone panującym tam klimatem. Do wyboru są dwa pakiety pobytowe: „Strzała Amora” i „Romantyczny” z aromatycznym grzanym winem na powitanie i romantycznie udekorowanym pokojem.

Hotel*** Kazimierzówka na walentynki przygotował wyjątkową weekendową ofertę. Pakiet obejmuje między innymi pobyt w wygodnym pokoju, uroczystą kolację z kieliszkiem wina a także wstęp do strefy Weellness & SPA. Nie mogło zabraknąć też romantycznego kina – idealnego na walentynkowy wieczór.

Walentynkowy pobyt w Austerii Kazimierskiej przepełniony będzie romantyczną atmosferą i afrodyzjakami serwowanymi w potrawach. Pakiet (rozszerzony lub premium) obejmuje noclegi w dwuosobowym pokoju oraz romantyczną kolację.

 

Także kazimierscy przewodnicy przygotowali specjalne walentynkowe wycieczki:

* wycieczka "A niech Cię święty Walenty"

* walentynkowe zwiedzanie Kazimierza Dolnego
* nocne zwiedzanie Kazimierza

 

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce „Walentynki 2016”, która znajduje się w naszym portalu – w prawej kolumnie. W treści newsa opisano najciekawsze walentynkowe oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę