Trzecie Marleyki w Korzeniowej

Tradycja buduje i scala. To już po raz trzeci, świętując urodziny mistrza Boba Marleya, zagra w Korzeniowej inny mistrz – Xsiądz Maken.

Marleyki w Korzeniowej to szczególna impreza taneczna, podczas której usłyszymy skoczne i radosne dźwięki z całego świata. Selekcja muzyczna proponowana przez Makena jest niepowtarzalną podróżą, w trakcie której znajdziemy wszechuszczęśliwiające i uzdrawiające dźwięki! Prosto z Jamajki – Maken podróżował po Jamajce w styczniu 2016 – do Kazimierza! Zapraszamy!

Mirosław Maken Dzięciołowski. Niestrudzony DJ i performer Joint Venture Sound System, od 25 lat wyznaczających ścieżki na polu radykalnych korzennych imprez tanecznych w Polsce.

Kiedyś zaangażowany punk, obecnie fascynat jamajskopochodnej muzyki wielu odmian i barw. Kolekcjoner płyt, dziennikarz, manager, promotor odpowiedzialny za sprowadzenie do Polski kilku muzycznych trendów i wielu znakomitych artystów.

Trzykrotnie wybierany „człowiekiem roku reggae w Polsce" przez czytelników największego polskiego pisma reggae Free Colours. W jego niedzielnych programach radiowej Czwórki o godzinie 20.00 odnajdziecie mnóstwo muzyki, która Was kręci, a której nie usłyszycie nigdzie indziej. Ciężko jest zdefiniować profil „Strefy Dread” roztaczający się od rootsowych jamajskich brzmień poprzez wszystkie odmiany reggae po nowoczesne eksperymenty elektroniczne mające korzenie w kulturze etnicznej różnych narodów. Jak świat długi i szeroki, wszędzie znajdziecie ciekawych, oryginalnych i szczerych artystów.

 

czas: 6 lutego godz. 19:19
miejsce: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa
liczba miejsc ograniczona
rezerwacja: 502 722 432, przystanekkorzeniowa@gmail.com
wstęp: 15 zł.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę