Trzecie Marleyki w Korzeniowej

Tradycja buduje i scala. To już po raz trzeci, świętując urodziny mistrza Boba Marleya, zagra w Korzeniowej inny mistrz – Xsiądz Maken.

Marleyki w Korzeniowej to szczególna impreza taneczna, podczas której usłyszymy skoczne i radosne dźwięki z całego świata. Selekcja muzyczna proponowana przez Makena jest niepowtarzalną podróżą, w trakcie której znajdziemy wszechuszczęśliwiające i uzdrawiające dźwięki! Prosto z Jamajki – Maken podróżował po Jamajce w styczniu 2016 – do Kazimierza! Zapraszamy!

Mirosław Maken Dzięciołowski. Niestrudzony DJ i performer Joint Venture Sound System, od 25 lat wyznaczających ścieżki na polu radykalnych korzennych imprez tanecznych w Polsce.

Kiedyś zaangażowany punk, obecnie fascynat jamajskopochodnej muzyki wielu odmian i barw. Kolekcjoner płyt, dziennikarz, manager, promotor odpowiedzialny za sprowadzenie do Polski kilku muzycznych trendów i wielu znakomitych artystów.

Trzykrotnie wybierany „człowiekiem roku reggae w Polsce" przez czytelników największego polskiego pisma reggae Free Colours. W jego niedzielnych programach radiowej Czwórki o godzinie 20.00 odnajdziecie mnóstwo muzyki, która Was kręci, a której nie usłyszycie nigdzie indziej. Ciężko jest zdefiniować profil „Strefy Dread” roztaczający się od rootsowych jamajskich brzmień poprzez wszystkie odmiany reggae po nowoczesne eksperymenty elektroniczne mające korzenie w kulturze etnicznej różnych narodów. Jak świat długi i szeroki, wszędzie znajdziecie ciekawych, oryginalnych i szczerych artystów.

 

czas: 6 lutego godz. 19:19
miejsce: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa
liczba miejsc ograniczona
rezerwacja: 502 722 432, przystanekkorzeniowa@gmail.com
wstęp: 15 zł.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę