Aktualności dla "co robić w weekend w kazimierzu"

Tak wyglądał ostatni weekend w Kazimierzu. Maks Skrzeczkowski najazd turystów uwiecznił w swojej kolejnej notatce filmowej.
Jak najlepiej spędzić pierwszy weekend nowego roku? Oczywiście w naszym uroczym miasteczku. Poznajcie program imprez i wydarzeń, które są planowane na cztery wolne dni.

Jak spędzić czas w Kazimierzu Dolnym? Z naszego najnowszego zestawienia dowiesz się, co będzie się działo w mieście podczas weekendu.

Podczas nadchodzącego weekendu nie zabraknie atrakcji. Zapraszamy szczególnie na Kazimierski Jarmark Świąteczny – to idealna okazja do kupienia bożonarodzeniowych podarunków. Co poza tym będzie się działo w naszym mieście?

Planujesz weekend w naszym mieście? Sprawdź więc, jakie imprezy i wydarzenia będą w tym czasie organizowane w Kazimierzu Dolnym.

Za chwilę rozpocznie się świąteczny przedłużony weekend. Planujecie w tym czasie przyjazd do Kazimierza? Zobaczcie, co będzie się wtedy działo w naszym mieście.

Kwiecień plecień, bo przeplata: trochę zimy, trochę lata. I taki był właśnie weekend majowy w Kazimierzu: słońce i deszcz, burza i grad, ciut chłodniej i znów słońce.

Przed nami pierwszy wiosenny weekend! Spędzacie go w Kazimierzu? Koniecznie zajrzyjcie do poniższego zestawienia imprez i wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w tym czasie w naszym mieście.

Jak spędzić ostatni weekend lutego w naszym mieście? Dowiecie się tego z poniższego zestawienia, w którym znajdziecie informacje o najciekawszych wydarzeniach.

Co robić w najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym? Sprawdźcie poniższe zestawienie i wybierzcie najciekawsze wydarzenie.

Zastanawiacie się, co będzie się działo w Kazimierzu Dolnym w najbliższy weekend? Zajrzyjcie do naszego zestawienia!

Spędzacie najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym? Koniecznie sprawdźcie, co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście.

Przed nami długi weekend, a wolne dni najlepiej spędzić w Kazimierzu Dolnym! Jeśli należycie do grona osób, które odwiedzą nasze miasteczko, zapoznajcie się z kalendarzem weekendowych wydarzeń.

Co robić w Kazimierzu Dolnym w najbliższy weekend? Dla wszystkich, którzy zadają sobie to pytanie, przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń kulturalnych oraz imprez w naszym mieście.

Przed nami weekend! Co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście? Tego dowiecie się z poniższego zestawienia.

Zbliża się piękny wrześniowy weekend, podczas którego warto odwiedzić Kazimierz. Tradycyjnie już przygotowaliśmy zestaw wydarzeń i imprez, jakie w tym czasie odbędą się w naszym mieście.

Zbliża się pierwszy weekend września, ale w Kazimierz nie traci radosnej, wakacyjnej atmosfery. W programie wydarzeń nadal bowiem można znaleźć ciekawe propozycje.

To już ostatni weekend sierpnia… Jeśli spędzacie go w naszym mieście, koniecznie zobaczcie, na jakie atrakcje możecie liczyć.

Jak spędzić nadchodzący weekend w Kazimierzu Dolnym? Być może pomysł nasunie poniższe zestawienie weekendowych imprez oraz wydarzeń.

Zbliża się długi wakacyjny weekend, który na pewno przyciągnie do naszego miasta wielu turystów. Przygotowane przez nas zestawieniu wydarzeń i imprez pomoże naszym gościom zaplanować pobyt w Kazimierzu.

Pokaż stopkę