Aktualności dla "co robić w weekend w kazimierzu"

Korki przy wjeździe do miasta, tłumy na baszcie, tłumy na rynku – Kazimierz w ten weekend przeżywał prawdziwe oblężenie.
Do Kazimierza powoli wraca życie. Oto, co się będzie działo w najbliższy weekend. Zapraszamy!
Tak wyglądał ostatni weekend w Kazimierzu. Maks Skrzeczkowski najazd turystów uwiecznił w swojej kolejnej notatce filmowej.
Jak najlepiej spędzić pierwszy weekend nowego roku? Oczywiście w naszym uroczym miasteczku. Poznajcie program imprez i wydarzeń, które są planowane na cztery wolne dni.

Jak spędzić czas w Kazimierzu Dolnym? Z naszego najnowszego zestawienia dowiesz się, co będzie się działo w mieście podczas weekendu.

Podczas nadchodzącego weekendu nie zabraknie atrakcji. Zapraszamy szczególnie na Kazimierski Jarmark Świąteczny – to idealna okazja do kupienia bożonarodzeniowych podarunków. Co poza tym będzie się działo w naszym mieście?

Planujesz weekend w naszym mieście? Sprawdź więc, jakie imprezy i wydarzenia będą w tym czasie organizowane w Kazimierzu Dolnym.

Za chwilę rozpocznie się świąteczny przedłużony weekend. Planujecie w tym czasie przyjazd do Kazimierza? Zobaczcie, co będzie się wtedy działo w naszym mieście.

Kwiecień plecień, bo przeplata: trochę zimy, trochę lata. I taki był właśnie weekend majowy w Kazimierzu: słońce i deszcz, burza i grad, ciut chłodniej i znów słońce.

Przed nami pierwszy wiosenny weekend! Spędzacie go w Kazimierzu? Koniecznie zajrzyjcie do poniższego zestawienia imprez i wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w tym czasie w naszym mieście.

Jak spędzić ostatni weekend lutego w naszym mieście? Dowiecie się tego z poniższego zestawienia, w którym znajdziecie informacje o najciekawszych wydarzeniach.

Co robić w najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym? Sprawdźcie poniższe zestawienie i wybierzcie najciekawsze wydarzenie.

Zastanawiacie się, co będzie się działo w Kazimierzu Dolnym w najbliższy weekend? Zajrzyjcie do naszego zestawienia!

Spędzacie najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym? Koniecznie sprawdźcie, co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście.

Przed nami długi weekend, a wolne dni najlepiej spędzić w Kazimierzu Dolnym! Jeśli należycie do grona osób, które odwiedzą nasze miasteczko, zapoznajcie się z kalendarzem weekendowych wydarzeń.

Co robić w Kazimierzu Dolnym w najbliższy weekend? Dla wszystkich, którzy zadają sobie to pytanie, przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń kulturalnych oraz imprez w naszym mieście.

Przed nami weekend! Co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście? Tego dowiecie się z poniższego zestawienia.

Zbliża się piękny wrześniowy weekend, podczas którego warto odwiedzić Kazimierz. Tradycyjnie już przygotowaliśmy zestaw wydarzeń i imprez, jakie w tym czasie odbędą się w naszym mieście.

Zbliża się pierwszy weekend września, ale w Kazimierz nie traci radosnej, wakacyjnej atmosfery. W programie wydarzeń nadal bowiem można znaleźć ciekawe propozycje.

To już ostatni weekend sierpnia… Jeśli spędzacie go w naszym mieście, koniecznie zobaczcie, na jakie atrakcje możecie liczyć.

Pokaż stopkę