Candle Night po raz ostatni w tym roku

Zapraszamy na ostatni w tym roku wieczór z cyklu Candle Night. Gościem specjalnym Korzeniowej Mikrosceny będzie znakomity muzyk Arek Zawiśliński. Koncert już w najbliższy piątek, 18 marca.

Arek Zawiśliński – bluesmen, kowboj, poeta drogi – autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck, który promuje swój czwarty oficjalny album „Na Rozdrożu”.

Autorskie pieśni, ballady i bluesy grane są na różnego typu gitarach (akustyczna, dobro, lap steel) dogrywa im harmonijką ustną, nadając rytm analogowym urządzeniem stomp box.  Śpiewa między innymi o drodze, przez nią próbuje zrozumieć nasze losy, bo „Droga jest w nas” – jak głosi tytuł piosenki z najnowszej jego płyty „Na Rozdrożu”.

Arek Zawiliński koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji, grywał też na ulicach Amsterdamu. Laureat wielu festiwali m.in. „Famy” w Świnoujściu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, „Zaczarowanego Świata Harmonijki” w kategorii: gitara w Poznaniu, „Piosenkarni” w Krakowie. Wystąpił w studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej.

 

Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Kiedy: 18 marca godz. 19.19
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji
Rezerwacje: przystanekkorzeniowa@gmail.com, tel 502 722 432
Wstęp 20 PLN

 

Tekst, foto: Korzeniowa

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę