Aktualności dla "imprezy sportowe w Kazimierzu"

Już w najbliższą niedzielę 21 września w Kazimierzu odbędą się wyścigi rowerowe Merida Mazovia MTB Marathon. Swój udział w imprezie zadeklarowało już ponad 500 zawodników.

Przy pięknej wrześniowej pogodzie w minioną niedzielę szesnastu uczestników sprawdzało swoją kondycję w II Kazimierskim teście Coopera. Po 12 minutach rywalizacji można było stwierdzić: jest lepiej!

Szarość nuda? Niech je szlag! Wkładaj buty! Bieg na szlak! Ponad 300 osób zastosowało się w tym roku do tej rady i stanęło na starcie II Biegu Szlak Trafi w Parchatce. Najwięcej – ponad 200 osób – wystartowało na dystansie 14 km.

Szarość nuda, niech je szlag! Wkładaj buty, bieg na szlak! – A jeśli już nie bieg, to przynajmniej kibicowanie. W sobotę 9 sierpnia wystartuje druga edycja Biegu Szlak Trafi.

3...2...1...start!

Ponad 220 biegaczy stanęło na starcie Biegu Szlak Trafi. Trasa – pięcio- lub dziesięciokilometrowa prowadziła przez pola i wąwozy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Sport? Naturalnie!

W ostatni lipcowy weekend proponujemy wypoczynek aktywny w Parku Linowym Natura. Czekać nas tam będzie impreza "Sport Naturalnie, czyli aktywny weekend w Parku Linowym Natura" – w trzech słowach: rozrywka... adrenalina... relaks! Dla naszych Czytelników mamy WEJŚCIÓWKI!

Pokaż stopkę