Ambasadorowie Lubelszczyzny z Kazimierza

Skomentuj (4)

Znani są tegoroczni Ambasadorowie Województwa Lubelskiego. Wśród wyróżnionych tym tytułem i certyfikatem Marka Lubelskie – osoby związane z Kazimierzem Dolnym.

Ambasadorem Lubelszczyzny została Grażyna Torbicka dyrektor artystyczna Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który łączy nie tylko Janowiec z Kazimierzem i Mięćmierzem, czy wschód Polski z resztą kraju, ale polską kulturę i sztukę filmową z resztą świata. Co roku festiwal przyciąga do Kazimierza i na Lubelszczyznę tysiące miłośników X Muzy.

Wśród uhonorowanych certyfikatem Marka Lubelskie w tym roku znalazła się założona przez kazimierzanina Kamila Rucińskiego firma Nocowanie.pl, w skład której wchodzi nasz Kazimierski Portal Internetowy.

- Miłe jest to, że dostrzega się nas również lokalnie i promuje się firmy, które wywodzą się z Lubelszczyzny – mówi prezes firmy Nocowanie.pl Kamil Ruciński. – A to wyróżnienie dedykuję wszystkim, którzy na co dzień tworzą markę Nocowanie.pl

Inne wyróżnione firmy to: Dr Gerard, JMP Flowers, SCF Naturals, LubApple, Nocowanie.pl, Fagum-Stomil oraz Cukiernia Staropolska.
Ambasadorem Województwa Lubelskiego w kategorii firma została Spółdzielnia Mleczarska Spomlek z Radzynia Podlaskiego.

 

Fot. Dziennik Wschodni

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę