Nocowanie.pl wśród 100 Najlepszych Firm Lubelszczyzny

Grupa Nocowanie.pl, w której skład wchodzi także Kazimierski Portal Internetowy, znalazła się na 10 miejscu wśród średnich firm z największym zyskiem w rankingu 100 Najlepszych Firm Lubelszczyzny przygotowanym przez Kurier Lubelski.

- Ponad 27,5 mld zł wyniosły przychody stu największych przedsiębiorstw w województwie lubelskim. Tak było w 2018 r. Rok wcześniej regionalni potentaci wypracowali ponad 26 mld zł przychodów – czytamy na łamach Kuriera Lubelskiego.

Jak sytuacja wygląda obecnie? Z aktualną sytuacja lubelskich firm mogliśmy się zapoznać, czytając specjalny dodatek do Kuriera Lubelskiego, który ukazał się w czwartek.
- „Setka Kuriera” to nie tylko ranking stu największych i najlepszych firm regionu – czytamy w Kurierze Lubelskim. - To przewodnik po sytuacji gospodarczej Lubelszczyzny, w którym przyglądamy się aktualnej sytuacji i planom inwestycyjnym. Nie zabrakło też danych na temat zysków lub strat, rentowności, nakładów inwestycyjnych i wielkości eksportu.
W osobnych rankingach przedstawiono sytuację przedsiębiorstw o największym przyroście zatrudnienia oraz wyniki małych i średnich firm. Całość została uzupełniona opiniami ekspertów, analizami oraz artykułami obrazującymi sytuację ekonomiczną regionu.
W tegorocznym rankingu 100 Najlepszych Firm Lubelszczyzny pojawiła się także Grupa Nocowanie.pl, w której skład wchodzi Kazimierski Portal Internetowy.
Nocowanie.pl zajmuje 88 miejsce w ogólnym rankingu 100 najlepszych firm Lubelszczyzny, 32. miejsce w rankingu największych inwestorów, 30. miejsce w rankingu firm z największym zyskiem i 10. miejsce w rankingu średnich firm z największym zyskiem (zatrudniających do 250 pracowników).
Czemu zawdzięczamy ten sukces?
- Wynik to ciężka praca całego zespołu – mówi Kamil Ruciński, prezes Grupy Nocowanie.pl. - Po pierwsze ciągły rozwój, udoskonalanie produktu i obsługi klientów.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę