Nocowanie.pl wśród 100 Najlepszych Firm Lubelszczyzny

Grupa Nocowanie.pl, w której skład wchodzi także Kazimierski Portal Internetowy, znalazła się na 10 miejscu wśród średnich firm z największym zyskiem w rankingu 100 Najlepszych Firm Lubelszczyzny przygotowanym przez Kurier Lubelski.

- Ponad 27,5 mld zł wyniosły przychody stu największych przedsiębiorstw w województwie lubelskim. Tak było w 2018 r. Rok wcześniej regionalni potentaci wypracowali ponad 26 mld zł przychodów – czytamy na łamach Kuriera Lubelskiego.

Jak sytuacja wygląda obecnie? Z aktualną sytuacja lubelskich firm mogliśmy się zapoznać, czytając specjalny dodatek do Kuriera Lubelskiego, który ukazał się w czwartek.
- „Setka Kuriera” to nie tylko ranking stu największych i najlepszych firm regionu – czytamy w Kurierze Lubelskim. - To przewodnik po sytuacji gospodarczej Lubelszczyzny, w którym przyglądamy się aktualnej sytuacji i planom inwestycyjnym. Nie zabrakło też danych na temat zysków lub strat, rentowności, nakładów inwestycyjnych i wielkości eksportu.
W osobnych rankingach przedstawiono sytuację przedsiębiorstw o największym przyroście zatrudnienia oraz wyniki małych i średnich firm. Całość została uzupełniona opiniami ekspertów, analizami oraz artykułami obrazującymi sytuację ekonomiczną regionu.
W tegorocznym rankingu 100 Najlepszych Firm Lubelszczyzny pojawiła się także Grupa Nocowanie.pl, w której skład wchodzi Kazimierski Portal Internetowy.
Nocowanie.pl zajmuje 88 miejsce w ogólnym rankingu 100 najlepszych firm Lubelszczyzny, 32. miejsce w rankingu największych inwestorów, 30. miejsce w rankingu firm z największym zyskiem i 10. miejsce w rankingu średnich firm z największym zyskiem (zatrudniających do 250 pracowników).
Czemu zawdzięczamy ten sukces?
- Wynik to ciężka praca całego zespołu – mówi Kamil Ruciński, prezes Grupy Nocowanie.pl. - Po pierwsze ciągły rozwój, udoskonalanie produktu i obsługi klientów.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę