Ambasadorowie Lubelszczyzny z Kazimierza

Skomentuj (4)

Znani są tegoroczni Ambasadorowie Województwa Lubelskiego. Wśród wyróżnionych tym tytułem i certyfikatem Marka Lubelskie – osoby związane z Kazimierzem Dolnym.

Ambasadorem Lubelszczyzny została Grażyna Torbicka dyrektor artystyczna Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który łączy nie tylko Janowiec z Kazimierzem i Mięćmierzem, czy wschód Polski z resztą kraju, ale polską kulturę i sztukę filmową z resztą świata. Co roku festiwal przyciąga do Kazimierza i na Lubelszczyznę tysiące miłośników X Muzy.

Wśród uhonorowanych certyfikatem Marka Lubelskie w tym roku znalazła się założona przez kazimierzanina Kamila Rucińskiego firma Nocowanie.pl, w skład której wchodzi nasz Kazimierski Portal Internetowy.

- Miłe jest to, że dostrzega się nas również lokalnie i promuje się firmy, które wywodzą się z Lubelszczyzny – mówi prezes firmy Nocowanie.pl Kamil Ruciński. – A to wyróżnienie dedykuję wszystkim, którzy na co dzień tworzą markę Nocowanie.pl

Inne wyróżnione firmy to: Dr Gerard, JMP Flowers, SCF Naturals, LubApple, Nocowanie.pl, Fagum-Stomil oraz Cukiernia Staropolska.
Ambasadorem Województwa Lubelskiego w kategorii firma została Spółdzielnia Mleczarska Spomlek z Radzynia Podlaskiego.

 

Fot. Dziennik Wschodni

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę