Aktor pożegnał się z Mięćmierzem

Dom Daniela Olbrychskiego w Mięćmierzu zmienił właściciela. Słynny aktor pożegnał się z nadwiślańską wioską.

Mięćmierska posiadłość była w rękach Daniela Olbrychskiego przez 36 lat. Aktor nabył ją dla swojej ówczesnej żony Zuzanny Łapickiej. Spędzał tam z rodziną weekendy, święta i wakacje. Ich stałymi gośćmi była m.in. Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora czy Magda Umer. To tam Grzegorz Ciechowski skomponował piosenkę "Obejmij mnie, Czeczenio".

Mimo tego, że Olbrychski żywi ogromny sentyment do tego miejsca, zdecydował się go sprzedać. Zależało mu tylko na tym, żeby dom trafił w dobre ręce, do kogoś, kto go doceni i będzie tam tak szczęśliwy, jak on i jego najbliżsi przez wiele lat.

Czy tak się stało? Portal gwiazdy.wp.pl, który udostępnił tę wiadomość, na ten temat jednak milczy. Kim są nowi mieszkańcy Mięćmierza, wkrótce się jednak okaże.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę