Aktor pożegnał się z Mięćmierzem

Dom Daniela Olbrychskiego w Mięćmierzu zmienił właściciela. Słynny aktor pożegnał się z nadwiślańską wioską.

Mięćmierska posiadłość była w rękach Daniela Olbrychskiego przez 36 lat. Aktor nabył ją dla swojej ówczesnej żony Zuzanny Łapickiej. Spędzał tam z rodziną weekendy, święta i wakacje. Ich stałymi gośćmi była m.in. Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora czy Magda Umer. To tam Grzegorz Ciechowski skomponował piosenkę "Obejmij mnie, Czeczenio".

Mimo tego, że Olbrychski żywi ogromny sentyment do tego miejsca, zdecydował się go sprzedać. Zależało mu tylko na tym, żeby dom trafił w dobre ręce, do kogoś, kto go doceni i będzie tam tak szczęśliwy, jak on i jego najbliżsi przez wiele lat.

Czy tak się stało? Portal gwiazdy.wp.pl, który udostępnił tę wiadomość, na ten temat jednak milczy. Kim są nowi mieszkańcy Mięćmierza, wkrótce się jednak okaże.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę