Olbrychski żegna się z Mięćmierzem?

Skomentuj (18)

Po ponad dwudziestu latach aktor Daniel Olbrychski zdecydował się na rozstanie z swoim domem w Mięćmierzu. Działka została wystawiona na sprzedaż.

Kazimierz Dolny, a w zasadzie nieopodal położony Mięćmierz przez wiele długich lat był dla Daniela Olbrychskiego domem. O tym miejscu wypowiadał się tylko pozytywnie, z wielkim uczuciem. Traktował je jako azyl, w którym może się ukryć przez całym światem.


- Aktor żywi ogromny sentyment do tego miejsca – czytamy w portalu gwiazdy.wp.pl. - Pojawił się tam w 1983 r., będąc jeszcze w małżeństwie z Zuzanną Łapicką. Spędzali tam weekendy, święta i wakacje. Ich stałymi gośćmi była m.in. Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora czy Magda Umer. To tam, w Mięćmierzu, Grzegorz Ciechowski skomponował nawet piosenkę "Obejmij mnie, Czeczenio".


Jednak jak śpiewała Anna Jantar: „Nic nie może przecież wiecznie trwać...”. Obecnie dom Daniela Olbrychskiego jest wystawiony na sprzedaż. Czy ktoś zdecyduje się go kupić?

Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, „dzisiaj aktor mówi tylko, że chciałby, aby jego dom trafił w dobre ręce. Do kogoś, kto go doceni i będzie tam tak szczęśliwy, jak on i jego najbliżsi przez wiele lat”.

 

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (18)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę