Sprzedał? Nie sprzedał.

Kim są nowi mieszkańcy Mięćmierza, którzy nabyć mieli dom Daniela Olbrychskiego? Właśnie się okazało. Sprzedaż domu – jak podaje żona aktora – jest fikcją.

Niedawno za portalem gwiazdy.wp.pl podaliśmy wiadomość, ze Daniel Olbrychski sprzedał  w końcu swój dom w Mięćmierzu i pożegnał się w końcu z tą miejscowością. Wiadomość ta okazała się jednak plotką, co dementuje żona aktora.

- Nieprawda, że sprzedaliśmy chałupę pod Kazimierzem – pisze na swoim profilu na Facebooku  Krystyna Demska-Olbrychska. – Nieprawda, że żądamy za nią ponad dwóch milionów. To bzdura wyssana z palca […]. Nieprawda również, że stawiamy jakiekolwiek warunki przyszłym właścicielom, co do urządzenia domu, czy wprowadzania zmian w jego wnętrzu czy na terenie działki. […] To dość obrzydliwe kłamstwo i utrudnianie życia.

Dom w Mięćmierzu wciąż należy więc do Daniela Olbrychskiego. W Internecie jednak oferta sprzedaży jest wciąż aktualna, a na wsi państwa Olbrychskich dawno już nikt nie widział. Wakacje – jak pokazuje pani Demska - Olbrychska na swoim profilu na Facebooku państwo Olbrychscy spędzają w innym letnim domku – nad Bugiem.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę