Sprzedał? Nie sprzedał.

Kim są nowi mieszkańcy Mięćmierza, którzy nabyć mieli dom Daniela Olbrychskiego? Właśnie się okazało. Sprzedaż domu – jak podaje żona aktora – jest fikcją.

Niedawno za portalem gwiazdy.wp.pl podaliśmy wiadomość, ze Daniel Olbrychski sprzedał  w końcu swój dom w Mięćmierzu i pożegnał się w końcu z tą miejscowością. Wiadomość ta okazała się jednak plotką, co dementuje żona aktora.

- Nieprawda, że sprzedaliśmy chałupę pod Kazimierzem – pisze na swoim profilu na Facebooku  Krystyna Demska-Olbrychska. – Nieprawda, że żądamy za nią ponad dwóch milionów. To bzdura wyssana z palca […]. Nieprawda również, że stawiamy jakiekolwiek warunki przyszłym właścicielom, co do urządzenia domu, czy wprowadzania zmian w jego wnętrzu czy na terenie działki. […] To dość obrzydliwe kłamstwo i utrudnianie życia.

Dom w Mięćmierzu wciąż należy więc do Daniela Olbrychskiego. W Internecie jednak oferta sprzedaży jest wciąż aktualna, a na wsi państwa Olbrychskich dawno już nikt nie widział. Wakacje – jak pokazuje pani Demska - Olbrychska na swoim profilu na Facebooku państwo Olbrychscy spędzają w innym letnim domku – nad Bugiem.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę