4. WpółDrogi Festival. II Konkurs

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem WpółDrogi Festival. Wystąpią Mateusz Pospieszalski Trio, Ladies i Wojciech Bochra. Mamy dla Państwa bilety!
Sobotni koncert w synagodze w ramach WpółDrogi Festival to porcja muzyki filmowej i musicalowej w wykonaniu kwartetu smyczkowego Ladies. Grupa związana z Tomasz Momot Orkiestra koncertuje po całej Polsce, towarzysząc takim gwiazdom jak Piotr Cugowski, Beata Kozidrak, Majka Jeżowska, Krzysztof Cugowski, Sławek Uniatowski czy Małgorzata Ostrowska. W czasie festiwalowego koncertu w Kazimierzu usłyszymy m.in. utwory E. Morricone, H. Manciniego, W. Kazaneckiego, A. Kurylewicza, J. Hornera i wielu innych największych twórców muzyki filmowej i ilustracyjnej.
Koncert kwartetu smyczkowego Ladies w sobotę 15 sierpnia o godzinie 19:00 w synagodze przy ul. Lubelskiej.
Bilety na ten i następne koncerty można nabyć lub zarezerwować w Dawnej Synagodze ul. Lubelska 4 codziennie w godzinach 10:00-18:00 tel.: 81 881 08 94, 692 578 677, e-mail: kazimierz@jewish.org.pl
KONKURS!
Zapraszamy do udziału w konkursie. Dla autorów najciekawszych wypowiedzi mamy dwie podwójne wejściówki na koncert Ladies. Aby je wygrać, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
Dlaczego chciałbym uczestniczyć w koncercie kwartetu smyczkowego Ladies organizowanym w synagodze w ramach WpółDrogi Festival 2020?
Na odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl  z dopiskiem KONKURS czekamy dziś do godziny 20:00. Ogłoszenie wyników jutro na łamach naszego portalu.
Nagrody ufundował organizator festiwalu Agencja ArtBiz.

WpółDrogi Festival 2020
14 sierpnia godz.19:00 Mateusz Pospieszalski – EMPE3 Project
Bilety: Przedsprzedaż: 50 zł. W dniu koncertu: 60 zł.
15 sierpnia 2020 godz. 19:00 Kwartet smyczkowy Ladies
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
16 sierpnia 2020 godz. 19:00 Wojciech Bochra. I Love Czekolada project
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym WpółDrogi Festival.

Skomentuj


Mapa

Festiwale

WpółDrogi Festiwal


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę