Utrudnienia na drodze do Kazimierza

Skomentuj (62)

Dojazd do Kazimierza od poniedziałku 22 lipca jest utrudniony. Rozpoczął się remont przepustu mostowego w Bochotnicy. Zobacz objazd aby nie stać na światłach!

W Bochotnicy na drodze powiatowej nr 2529L w kierunku Kazimierza od poniedziałku 22 lipca rozpocznie się remont przepustu mostowego.

Już od rana obowiązywać będzie zmieniona na czas trwania remontu organizacja ruchu. Samochody powyżej 3,5 t będą do Miasteczka dojeżdżać objazdem przez Skowieszynek, pozostałe auta obowiązywać będzie ruch wahadłowy przez remontowany przepust.


Autobusy MZK nr 12 kursować będą na trasie Bochotnica - Skowieszynek - Wylągi - Kazimierz Dolny: ul. Doły, Kwaskowa Góra, Nadrzeczna, Tyszkiewicza. Pętla przeniesiona zostanie z Czerniaw na Dworzec Autobusowy.

- Zmiana organizacji ruchu spowoduje wyłączenie z obsługi komunikacyjnej przystanków położonych na ul. Czerniawy z wyłączeniem kursów w dni robocze skierowanych do obsługi miejscowości Dąbrówka, Jeziorszczyzna oraz zawieszenie obsługi miejscowości Okale - informuje Miejski Zakład Komunikacji w Puławach.


Busy kursować będą normalnie bez konieczności objazdu.


Prace drogowe potrwają do 16 września.

 

 

Wskazówki dojazdu dla nawigacji samochodowych lub Google Maps:

Najlepiej wyszukać trasę Bochotnica - Skowieszynek, a następnie Skowieszynek - Kazimierz Dolny

 

Skomentuj


Dodane komentarze (62)

 • Trzeźwy znad Odry
  W tym jeden kierownik?
 • pijany znad Grodarza
  Praca WRE. Dzisiaj 2 pracownikow.
 • Psychiatra Amator
  W tym temacie 100% racji: jedziłem przez remontowany most kilkanaście razy i nigdy nie stałem dłużej niż pół minuty.
 • Spec od wszystkiego
  Po dwóch tygodniach remont mostu przekroczył półmetek,jedna połowa jest już przejezdna.
  W międzyczasie odbył się festiwal, nikt nie odwołał wakacji a dzieci z Czerniaw jeszcze nie myślą o początku szkoły.
  Ale nie chwalmy dnia przed zachodem. Koalicja malkontentów wkrótce się uaktywni, że nowy most taki krótki i że w poprzek itd...
 • piotr
  Ale władza ma pomysł na oszczędności, bo trawnik wodą z rzeki podlewa.
 • szok
  Ola nasza władza nic nie robi w żadnej kwestii ,więc nie spodziewajcie się że raptem na Dołach kurze pozamiata.
 • onufry
  PIJANY ZNAD GRODARZA czyli sławomir stachnio troszke umiaru ..............
 • pijany znad Grodarza
  @ Ola. Nie ma za co. Pestka/
 • ola
  Czy ktoś mądry postawi ograniczenie przy ul. Doły czy drogowi WARIACI będą jeżdzić z taką prędkością z zagrożeniem dla pieszych, a tumany kurzu unosić się będą do góry i umilać życie mieszkańcom i gościom. Bardzo dziękujemy za to władzom naszej gminy , że do tej pory nic nie zrobiła z ogromną ilością lessu, który zalega pobocza.
 • Gosia
  omg ... to nieźle
 • Liko
  Kawał drogi....
 • Kamil Ruciński
  Umieściliśmy zaktualizwaną i dokładniejszą mapkę.

  Wskazówki dojazdu dla nawigacji samochodowych lub Google Maps:

  Najlepiej wyszukać trasę Bochotnica - Skowieszynek, a następnie Skowieszynek - Kazimierz Dolny
 • przewodnik
  Szkoda, że żadna mądra głowa nie wpadła na pomysł, żeby emki wyjeżdżały 15 min wcześniej. Dzieci we wrześniu dostana specjalne usprawiedliwienia od MZK, czy będą musiały wyjeżdżać godzinę wcześniej?
 • przewodnik
  @Mat, dzięki, masz rację, unowocześniony rozkład nie przemawia jednak do mnie. Swoja drogą zgadzam się z przedmówcami. Remont, który zaczyna się w czasie największego festiwalu kazimierskiego to czysta bezmyslność.
 • mat
  @Przewodnik masz stronę www.mzk.pulawy.pl i możesz sobie sprawdzić rozkład jazdy. Np. emka z ul. Czartoryskich odjeżdża o 14:32 a na dworcu autobusowym w Kazimierzu jest o 15:12. Czyli objazdem jedzie 40 minut. Proste
 • przewodnik
  Proste pytanie zadaję, aczkolwiek ważne. Zwłaszcza jak muszę spotkać się z wycieczką o konkretnej godzinie i w dodatku np w Królu Kazimierzu:-)
 • pijany znad Grodarza
  @ Przewodnik. Ale dajesz POPALIĆ tymi pytaniami.
  Ciekawe, czy spec... i na to pytanie odpowie. Ja, jak Boga kocham, nie mam pojęcia. No i prośba do Psychiatry Amatora. Nie zniechęcaj Speca
 • przewodnik
  Kochani. Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi al mnie potrzebne jest info ile czasowo dłużej się jedzie:-) Jak długo teraz jedzie emka do dworca w Kazimierzu? Wcześniej z Czartoryskich jechało się 30 min. Ile dłużej się jedzie jeśli chodzi o czas?
 • Spec...
  O ile dalej jest przez Skowieszynek?
  Do mnie 1 km, do innych 3,5km, a może nawet dalej.
  To wyłącznie kwestia ulicy.Jeżeli ktoś ma teraz dalej o 3,5km to znaczy, że ma pecha.
  Jak kiedyś była budowa ronda to nieraz jeżdziłem do Puław przez Końskowolę. 11 kilometrów dalej, ale czas podróży był przewidywalny w odróżnieniu od czasu oczekiwania.
  W Warszawie nie da się zjechać z Trasy Łazienkowskiej na Gdańsk.Musiałem jechać Mostem Siekierkowskim i nadłożyć drogi. Taki skandal w stolicy!
 • Jola
  To skandal!!! Czy nie można rozpocząć remontu dzień po festiwalu ????!!!!Przecież mieszkańcy w większości żyją dzięki obecności turystów.Komu zatem zależy,żeby turyści do nas nie przyjeżdżali ?! Nie ma dobrych Gospodarzy w naszym mieście !

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę