FIS WORLD SNOW DAY w Kazimierzu

Zima w pełni, a miłośnicy białego szaleństwa w końcu mogą pojeździć na nartach. 22 stycznia na wszystkich początkujących narciarzy czeka miła niespodzianka na Stacji Narciarskiej Kazimierz – bezpłatne lekcje narciarskie.

22 stycznia na Stacji Narciarskiej Kazimierz czeka na wszystkich niedoświadczonych narciarzy miła niespodzianka - FIS WORLD SNOW DAY, czyli dzień bezpłatnych lekcji narciarskich licencjonowanych szkół SITN-PZN.

 

Stacja Narciarska Kazimierz wspólnie z Licencjonowaną Szkołą Narciarską Kozlo-ski zaprasza miłośników białego szaleństwa na ogólnopolską akcję organizowaną przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. Celem akcji jest popularyzacja narciarstwa.
 
- W tym dniu Szkoły Narciarskie oraz poszczególne stacje organizują w ramach FIS WORLD SNOW DAY, w godzinach od 9.00 do 14.00 darmowe lekcje nauczanie jazdy na nartach – pisze Andrzej Kozłowski, instruktor w zaproszeniu. - Serdecznie zapraszamy, bez względu na wiek i posiadane umiejętności. Wszystkim gwarantujemy świetną zabawę!

 

 

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę