FIS WORLD SNOW DAY w Kazimierzu

Zima w pełni, a miłośnicy białego szaleństwa w końcu mogą pojeździć na nartach. 22 stycznia na wszystkich początkujących narciarzy czeka miła niespodzianka na Stacji Narciarskiej Kazimierz – bezpłatne lekcje narciarskie.

22 stycznia na Stacji Narciarskiej Kazimierz czeka na wszystkich niedoświadczonych narciarzy miła niespodzianka - FIS WORLD SNOW DAY, czyli dzień bezpłatnych lekcji narciarskich licencjonowanych szkół SITN-PZN.

 

Stacja Narciarska Kazimierz wspólnie z Licencjonowaną Szkołą Narciarską Kozlo-ski zaprasza miłośników białego szaleństwa na ogólnopolską akcję organizowaną przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. Celem akcji jest popularyzacja narciarstwa.
 
- W tym dniu Szkoły Narciarskie oraz poszczególne stacje organizują w ramach FIS WORLD SNOW DAY, w godzinach od 9.00 do 14.00 darmowe lekcje nauczanie jazdy na nartach – pisze Andrzej Kozłowski, instruktor w zaproszeniu. - Serdecznie zapraszamy, bez względu na wiek i posiadane umiejętności. Wszystkim gwarantujemy świetną zabawę!

 

 

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę