Aktualności dla "wybory"

Trwa druga tura wyborów prezydenckich. Kazimierzacy głosują liczniej niż 2 tygodnie temu.
Trwają wybory prezydenckie 2020. Przed lokalami wyborczymi tworzą się kolejki, także w Kazimierzu.

W Kazimierzu walczą jak koguty - tak o kampanii w drugiej turze wyborów samorządowych 2018 pisze Dziennik Wschodni. W tle atak na naszą redakcję.

Mamy nadzieję, że te wybory coś zmienią – mówili kazimierzacy wrzucający 10 maja karty do głosowania z krzyżykiem postawionym obok nazwiska wybranego kandydata. Na kogo głosowali mieszkańcy gminy Kazimierz i odpoczywający tu turyści? WYNIKI.

Najbliższa niedziela upłynie pod znakiem obowiązków obywatelskich. Wybieramy prezydenta! Na terenie gminy Kazimierz lokale wyborcze czynne będą od 7.00 do 21.00 w pięciu miejscach.

We wczesnych godzinach wieczornych ogłoszono w końcu oficjalne wyniki wyborów. Kto został burmistrzem Kazimierza? Jaki jest skład Rady Miejskiej?

W listopadzie bieżącego roku po raz kolejny odbędą się wybory samorządowe, podczas których będziemy wybierać burmistrza oraz radnych miasta i gminy Kazimierz Dolny. Jak wyglądają przygotowania do tegorocznych wyborów?

Znane są już wyniki wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2011. Najwięcej głosów uzyskała Plaftorma Obywatelska. Tuż za nią ulpasowało się Prawo i Sprawiedliwość. Jak głosowano w gminie Kazimierz Dolny?

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej już 9 października. Kampania wyborcza nie omija także Kazimierza.

Trwa wymiana korespondencji między burmistrzem Kazimierza Grzegorzem Dunią a wyborcami. Poniżej publikujemy odpowiedzi burmistrza na najczęściej stawiane pytania.

Pokaż stopkę