Głosujmy na naszego kontratenora!

Skomentuj (18)

Niespotykany głos. Fantastyczny występ Wojtka Bochry z Kazimierza! Głosujmy  na naszego kontratenora!

Do czwartku można głosować na swojego faworyta w programie Must Be The Music. Tylko Muzyka w telewizji Polsat. Codziennie można oddać aż 10 głosów na profilu Facebook. Głosowanie zakończy się w czwartek 26 marca o godzinie 12.00. Głosować można tutaj:

https://apps.facebook.com/must-be-the-music/v/550e07b0fe4cde3a8f00001b


Wojciech Bochra z Kazimierza wystąpił w programie Must Be The Music Tylko Muzyka z arią sopranową "O mio babbino caro" z opery "Gianni Schicchi" (1918) Giacomo Pucciniego.

 

- Niesamowite wrażenia – powiedziała po występie Wojtka w Must Be the Music Monika Arbuz, nauczycielka muzyki z Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu, który ukończył Wojtek Bochra. – Jest rewelacyjny! Ale ja  wiedziałam, że Wojtek jest wyjątkowy, bo znam go od bardzo dawna. Podczas warsztatów odbywających się w ramach programu Śpiewająca Polska – Wojtek śpiewał w chórze w sekcji sopranów – pod koniec jego nauki w gimnazjum określono jego głos jako kontratenor plus baryton, co się bardzo rzadko zdarza.


Jury programu Must Be The Music Tylko Muzyka też było pod wrażeniem występu Wojtka. Cała czwórka jednogłośnie głosowała na TAK!

- To jest głos niezwykle rzadki. To są ułamki procentów ludzi, którzy mają na świecie taki głos i jak coś takiego się otrzymuje, to trzeba zrobić wszystko, żeby to wykorzystać – skomentował wytęp Wojtka przewodniczący jury Adam Sztaba.

Jak Wojtek wyobraża sobie swoją przyszłość?

- Najchętniej zaczepiłbym się w jakimś teatrze muzycznym albo w operze, żeby śpiewać to, co lubię – powiedział Wojtek tuż po występie w trakcie trwania programu.

Jak myślicie – zaczepi się? Pewnie, że tak, jeśli mu w tym pomożemy! Głosujmy! Każdego dnia można oddać 10 głosów!


Dziś Wojtek Bochra kończy studia na UMCS i śpiewa w Chórze Kameralnym w Kazimierzu pod dyrekcją Moniki Arbuz.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (18)

 • BorynaL
  Janko Muzykant....Cudze chwalicie,swego nie znacie...
 • kazimierzanka
  Głosujmy, codziennie można oddać 10 głosów ;)
 • pijany znad Grodarza
  Musze wrocić do tego WYMODEROWANO.
  Zastanawiam się czy aby to nazwisko p. Kubiś- Arbuz nie było powodedem tegoż.
  Nasuwa mi sie analogia z państwem Danuta i Witoldem Danielewiczami z Poniatowej, ktore to małżeństwo stworzylo od podstaw znany w świecie chór Muzyki Dawnej, a ktore to pozbawiono wielu chwil do ZASŁUŻONEGO UZNANIA.
  ps. jest tyle na tej stronie PRZYWOŁAŃ róznych linków, a to akurat NIE PASOWAŁO.
  Niskie to, by nie powiedzieć BRZYDKIE.
 • pijany znad Grodarza
  W tym " wymedorowano" była wypowiedz Pani Kubiś i Wojtka na antenie radia Lublin. Bardzo przepraszam Panią, ale to wina skromności p. Wojtka, którą to Pani mocno podkreśla.
 • pijany znad Grodarza
  Muszę sie jednak wycofać z zarzutów wobec szkoły. Przepraszam. Nie wiedzialem.
  [wymoderowano]
 • BARBARA
  Glosujcie na Wojtka tak bardzo Was proszę.
 • Barbara
  Wspierajcie Wojtka koledzy ze studiów bo Kazimierz się wypala zasłużył na to.
 • Ulka
  Było 19%, teraz tylko 11%. Głosujmy, Wojtek na to zasługuje!
 • pijany znad Grodarza
  @ Abstynent.
  Dawno, dawno temu czytałem o STYPENDIACH.
  Niedawno temu, na jednej z plansz Starostwa widziałem zdjęcia z uroczystosci, kiedy to Prezydent Puław w ten, i nie tylko, sposób uhonorował najlepszych Młodych.
  Dzisiaj w " Powiślu" wyczytałem, że studiuje na UMCS. Wracajac do poprzednich moich mysli, CZY NIE POWINIEN STUDIOWAĆ W AKADEMII MUZYCZNEJ ? Odpowiem. Powinien, ale to już daleki wyjazd, na który to własnie w tym przypadku powinien wyłożyć MECENAT naszego regionu.
  Kiedyś w Farze słuchałem wystepu uczniow ze szkoły w Bochotnicy. Części solowe śpiewała jedna z dziewcząt. Śpiewała bardzo ładnie.
 • kazmierzak
  Wojtkowi teraz potym wstepie wielki szacunek a nie praca wknajpie
 • Abstynent
  @Pijany...
  Idź na herbatę i dowiedz się wszystkiego z "pierwszej ręki"
  Urząd tu nic nie zawinił, a szkoła? .... Wojtek Ci sam opowie- to ciekawa historia:)
 • pijany znad Grodarza
  @ Abstynent.
  Napisz coś więcej o p. Wojtku. Wątek herbaty również.
  ps. jednak podtrzymam swoje. Ewidentne zaniedbanie Miasteczka/czytaj. szkoły i Urzedu/
 • Ulka
  Głosujmy! Każdego dnia aż do czwartku można oddać na Wojtka aż 10 głosów!
 • Gosia
  @ Pijany.
  Masz rację , tyle wielkich osobowości w Kazimierzu i nikt nie powiedział, mamy talent- może można mu pomóc, żeby się rozwijał. Na szczęście Wojtek śpiewa !!!. Och, płakało się, czytając "Janko Muzykant"
 • Abstynent
  @Pijany...
  To że Wojtek jest kontratenorem zostało odkryte,potwierdzone pare lat temu, właśnie tu w tym miasteczku, a nie wczoraj.
  Koncertujący w Farze- ten trop też został wykorzystany.
  Słyszałeś co powiedział w programie Sztaba, jak niewielki procent ludzi posiada taki głos- to pomyśl ilu w Polsce jest nauczycieli, którzy są w stanie poprowadzić takiego człowieka?!
  Teraz głosujmy, a jak będzie podawał Ci ... no może herbatę :) to opowie Ci o swoich sukcesach artystycznych na uczelni, bo On przede wszystkim jest studentem.
  Rozumiem, że Twoja wypowiedź podyktowana była troską, mam nadzieję, że zostałeś uspokojony, ale nie uśpiony- czyli szukamy nauczyciela.


 • pijany znad Grodarza
  "Wojciech Bochra

  - Oto pierwszy samobójca tej edycji - zapowiedział Wojtka Maciej Rock. Chłopak wykonał operowy arię operową "O mio babbino caro". - Na świecie są tylko ułamki procentów ludzi, którzy mają taki głos. To trzeba wykorzystać - pochwalił uczestnika Adam Sztaba. Chłopak wprawił jurorów w niesamowity nastrój, szybko jednak udało mu się zdenerwować Korę. Zaledwie kilka nieprzemyślanych słów Wojtka wyprowadziło Korę z równowagi. Na pytanie, co chciałby robić, odpowiedział: "Zaczepić się gdzieś, może w teatrze muzycznym lub operze". - Nie da się zaczepić gdzieś, co ty za głupoty mówisz? Trzeba się uczyć! U sufitu czy u lampy się zaczepisz? Gdzie się zaczepisz? - wybuchła Kora. Jurorzy szybko wytłumaczyli młodemu muzykowi, że powinien ciężko pracować, ponieważ ma duży dar."
  Tak sie zastanawiam. Jak to sie mogło WYDARZYĆ,że w miasteczku KIPIĄCYM artystami POZWOLONO, by talent tej wielkości rozlewał piwo. W Farze rokrocznie wielokrotnie koncertują nasi Wielcy i co ? Rokrocznie RÓŻNORAKIE festiwale i co ?. Maria Konoponicka wiedziałaby co o tym powiedzieć.
 • Gosia Bodzio
  Jesteśmy z Ciebie dumni :)
 • Gosia
  Głosuję, wspieram i trzymam kciuki za Wojtka. Mam nadzieję ,że ten przesympatyczny chłopak, który podaje nam piwo w knajpce na rynku , teraz już rozpocznie drogę do wieeeeelkich sukcesów !!!
  Wojtek ! Gratuluję!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę