Aktualności dla "Willys Club Polska"

Pojazdy z czasów II wojny światowej z oznakowaniem I Dywizji Pancernej generała Stanisława Maczka oraz II Korpusu generała Władysława  Andersa po raz IX zaprezentowały się na kazimierskim rynku podczas Spotkania z Historią.

Długi weekend w Kazimierzu zakończy IX spotkanie z Historią, czyli pokazy  aut wojskowych z czasów II wojny światowej z oznakowaniem I Dywizji Pancernej generała Stanisława Maczka oraz II Korpusu generała Władysława  Andersa.

Oko w oko z historią

W Kazimierzu trwa VIII Kazimierskie Spotkanie z Historią. Rynek opanowały auta, z których wiele pamięta czasy II wojny światowej.

W Kazimierzu trwa VII Spotkanie z Historią. Stare wojskowe samochody można podziwiać na kazimierskim Rynku.

Przez dwa weekendowe dni na kazimierskim Rynku gościli żołnierze w mundurach historycznych oraz ich pojazdy bojowe. Zorganizowany przez Fundację Niepodległości, Willys Club Polska oraz KOKPiT majowy piknik „Spotkania z historią” dobiegł końca.

Spotkanie z Historią

Żołnierze Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie i ich maszyny, Hanka Ordonówna i Miś Wojtek 3 i 4 maja pojawia się na kazimierskim Rynku podczas „Spotkania z Historią”.  Tak Fundacja Niepodległości wraz z Willys Club Polska świętować będzie 70 rocznicę zwycięstwa polskich żołnierzy pod Monte Cassino.

Pokaż stopkę