Aktualności dla "ul. Nadwiślańska"

Dobiega końca przebudowa ulicy Nadwiślańskiej. Do nowej nawierzchni dołączają teraz nowe – stylizowane latarnie.
Epidemia koronawirusa zamknęła szkoły i przedszkola, przeniosła pracę do domu na tryb zdalny, zatrzymała ludzi w domach. Zatrzymała też pewne inwestycje. Na realizację drugiej części budżetu obywatelskiego w Kazimierzu musimy poczekać do opanowania choroby.
W ramach przyszłorocznego budżetu obywatelskiego zmodernizowany zostanie przedszkolny plac zabaw. Ten projekt uzyskał poparcie 60% uczestników głosowania.

Brawami mieszkańców zakończyły się obrady VI sesji Rady Miejskiej. Przeszedł projekt uchwały o likwidacji handlu na ulicy Nadwiślańskiej.

Co z tym handlem?

Czy na ulicy Nadwiślańskiej powinien odbywać się handel? Jak on powinien wyglądać? Zastanawiają się nad tym zarówno kazimierscy radni, jak i mieszkańcy Miasteczka. Wszystko wskazuje jednak na to, że nadchodzi czas zmian.

Temat handlu na ulicy Nadwiślańskiej znów powraca. Nie może być jednak inaczej, skoro decyzja w tej sprawie nadal nie zapadła. A sezon letni tuż tuż.


Chodnik na Nadwiślańskiej jeszcze niedawno przypominał gładkie pasaże wielkich miast. Można było tędy nie tylko wygodnie chodzić, prowadzić wózek z dzieckiem czy nawet bezpiecznie ciągnąć walizeczkę na niewielkich kółeczkach. Czy będzie tak dalej?

Pokaż stopkę