Nadwiślańska przestaje być piękna?

Skomentuj (12)


Chodnik na Nadwiślańskiej jeszcze niedawno przypominał gładkie pasaże wielkich miast. Można było tędy nie tylko wygodnie chodzić, prowadzić wózek z dzieckiem czy nawet bezpiecznie ciągnąć walizeczkę na niewielkich kółeczkach. Czy będzie tak dalej?

Niedawno odnowiono ulicę Nadwiślańską. Jednym się to podobało, innym nie, ale zmieniono tu nawierzchnię drogi i chodników, które stały się jakby szersze, ale przede wszystkim w końcu równe, i to równe jak przysłowiowy stół. Teraz jednak, gdy śnieg stopniał i odsłonił chodniki na powrót, okazało się, że płytki w niektórych miejscach się rozchodzą, klawiszują - bo na niektórych można się nawet pohuśtać.

- Wszystkie usterki zostaną usunięte w ramach naprawy gwarancyjnej. Gwarancja jest na okres pięciu lat – zapewnia burmistrz Kazimierza Dolnego Artur Pomianowski. –  W związku z tym, kiedy tylko warunki atmosferyczne pozwolą na skuteczne wykonanie takich prac, zostaną one wykonane.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (12)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę