Szczęśliwej Trzynastki! (video)

Skomentuj (25)

zobacz więcej (57)

W Kazimierzu na rynku trwa jak zwykle huczny sylwester. Wzlatujące w niebo pióropusze petard, rywalizując ze strzelającymi w górę korkami od szampana, zagłuszają składane bliskim i zupełnie nieznajomym najlepsze życzenia. I zupełnie nie ważne, że ich nie słychać. I tak się spełnią. Liczy się przecież intencja! Szczęśliwego Nowego Roku. Szczęśliwej Trzynastki!

I pożegnaliśmy Stary Rok. Nie ważne, czy był dobry, czy zły – przeszedł już do historii. Przed nami ten, w który już weszliśmy – 2013. Hukiem i blaskiem petard staraliśmy się położyć nań zaklęcie, by zyskać na nadchodzące 365 dni przychylność losu.  Ale 2013 to będzie dobry rok. Musi być, bo nikt na niego nie zapowiedział końca świata! :-)

 

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku!

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (25)

 • Mat23
  ehehe fajny obrazek wkomentarzach
 • Kartia
  fajne fajerwerki:)
 • szarik
  tak
 • tak sobie myslę
  @Mario, jak byłaś i wyszło beznadziejnie, to do kogo masz pretensje?
  Chyba do nieobecnych,ale jak im to powiedzieć.
  Jak nie ma zainteresowania mieszkańców udziałem w takiej imprezie to kwieciste przemówienie burmistrza nic nie zmieni.
  Czy myślisz, że jakby burmistrz zabrał głos to jak stado gołębi zleciałoby się conajmniej dwie setki mieszkańców?
  Spotkałem znajomych i aby chwilę porozmawiać i nie przeszkadzać zgromadzonym odeszliśmy na chwilę na bok.Jak dołączyliśmy było już po przemówieniach.Istotnie,w kwestii osób przemawiających nie mielisz,uległem wrażeniu po przeczytaniu artykułu "post factum"
 • Maria
  Do tak sobie myślę - na wigilii byłam, w przeciwieństwie do ciebie. Burmistrz był, ale nie przemawiał. Udzielił tylko wywiadu pani Sorii, stąd jego słowa cytowane w artykule, który przywołujesz. Podsumowując - nie wiesz, a mielisz ozorem
 • tak sobie myslę
  @Mario,na Miejskiej Wigilii był burmistrz i też przemawiał.Zechciej wrócić do stosownego artykułu ( z 9 grudnia), obejrzyj zdjęcia.
  Głównymi organizatorami wigilii byli niektórzy radni i jako gospodarze mieli więcej do "powiedzenia"
  Tak beznadziejnie to wyglądało z Twojej perspektywy, czyli może gdzieś zza węgła.
  Czyli podsumowując, dokładnie nie wiesz o czym, ale mielisz ozorem.
 • Redakcja
  @bidon, @małgorzata - dziękujemy za uwagi. Oczywiście macie rację. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
 • Maria
  Nie trzeba dogadzać wszystkim, bo to nie jest możliwe. trzeba robić fajne imprezy, bo to one dzis promują miasta. W Puławach prezydenci od kilku lat znajduja o północy czas, żeby spotkać się z ludźmi w Sylwestra. Jest miło i kulturalnie.Jest fajna muzyka - ludzie się bawią. U nas miasto niczego nie organizuje. Dobre i ważne imprezy robią podmioty zewnętrzne. Choć może za sprawą nowej dyrektor domu kultury coś się zmieni. Bardzo na to liczę
 • lola
  nie ma w kazimierzu tradycji imprezy na rynku na ktorej wladze ,,zycza ,,mieszkancom bo powinni zyczyc ,,na wzajem ,,nie bedzie bo sami mieszkancy by sobie nie chcieli (za glosno by bylo jak z innymi imprezami)a jesli by juz cos takiego by zaistnialo i wladze by zorg.to na swoja zgube od razu wszystko by bylo nie tak .Obrzucacie gospodarza tu ,na forum ,blotem, aco na zywo by bylo ?dajcie spokoj ,jeszcze sie taki nie narodził co by kazimierzakom dogodził.
 • małgorzata
  do "bidona": Przed nami jest ten, W KTÓRY już weszliśmy. Wszystkiego dobrego!
 • bidon
  "I pożegnaliśmy Stary Rok. Nie ważne, czy był dobry, czy zły – przeszedł już do historii. Przed nami ten, w którego już weszliśmy"
  Czy to na pewno po posku?
 • Maria
  to faktycznie wstyd, zeby w takim mieście na tak pięknym rynku nie było Sylwestra z prawdziwego zdarzenia - z jakimś ładnym koncertem, życzeniami od burmistrzai wspólnym toastem, pokazem ogni. Puławy potrafią - my jak zwykle nie.Wigilia też, choć niby zorganizowana, wyszła beznadziejnie. Zamiast burmistrza do zebranych ludzi przemówiła pani radna - tak się nie robi. No chyba, że gospodarz miasta gardzi mieszkańcami. Tak to wyglądało
 • agent
  a może mandat traktorzysta dostał za przewoź osób na przyczepie
 • Ulka
  W sprawie traktora: to wypełnienie słów kolędy "Przyjechali do Betlejem pasterze"! bo trzeba zaznaczyć, że to współczesna wersja. :-)
 • tomek
  Wszystkiego Najlepszego w 2013r.Od Tomka i Małgosi z Łodzi
 • pijany znad Grodarza
  @
  Yog To chyba jakiś policyjny/ patrz kogut/. A może ORPO -wski?
 • Szok
  Echhhhh gdzie te czasy gdy na Rynku w noc sylwestrową nie było gdzie nogi postawić?
 • Yog
  Wytłumaczcie mi o co chodzi z tym traktorem ? Przyjechał zaorać rynek ?
 • młody
  To już bycie młodym i pijanym w sylwestra jest przestępstwem żeby na nas prewencyjnie.policję nasyłać?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę