Aktualności dla "rajd rowerowy"

1200 km do przejechania w kilkanaście dni - taki plan na wakacje ma Dominik Dobrowolski, który podróżuje rowerem wzdłuż Wisły. Wszystko za sprawą rajdu "Cycling Recykling" i akcji ekologicznej. Wczoraj gościł w Kazimierzu.

Rowerami do winnic

Blisko pięćdziesiąt osób wyruszyło na trasę rajdu rowerowego Na Święto Wina organizowanego przez LGD Zielony Pierścień. Trasa wiodła przez urokliwe miejscowości nadwiślańskie, przez podkazimierskie winnice do Janowca na 9. edycję Święta Wina.

Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień" zaprasza na rajd rowerowy przełomem Wisły „Na Święto Wina”. To już w tę sobotę.

To już ostatni moment na planowanie nadchodzącego weekendu. Tym bardziej, że zapisy na bezpłatny udział w „Rajdzie po produkt lokalny” są przyjmowane tylko do 29 lipca. Impreza rozpoczyna się 1 sierpnia.

Jeszcze tylko do 2 czerwca przyjmowane są zapisy na bezpłatny udział w "Rajdzie rowerowym po produkt lokalny". Impreza odbędzie się w pierwszy weekend czerwca.

Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na Ziemię Kazimierską na rajd rowerowy i spływ kajakowy po Chodelce i Wiśle „Od źródełka do źródełka”.

Zapraszamy na rajd!

W najbliższy piątek, 12 lipca zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek na kazimierski Rynek. To właśnie wtedy odbędzie się rajd z Cezarym Zamaną i wyścig Merida Mazovia MTB Marathon 2013, który rozpocznie cykl imprez rowerowych na terenie trójkąta turystycznego Kazimierz – Puławy - Nałęczów.

Ponad 50 rowerzystów wyruszyło po drogach i bezdrożach Kazimierza na rajd z polskim kolarzem szosowym, mistrzem Polski i zwycięzcą Tour de Pologne’2003 Cezarym Zamaną. Impreza ta to swego rodzaju zapowiedź przyszłorocznych wyścigów Mazovia MTB, które odbędą się na terenie trójkąta turystycznego Kazimierz - Nałęczów – Puławy.

Przez dwa tygodnie w Muzeum Przyrodniczym odbywały się warsztaty, rajdy, wykłady oraz projekcje zdjęć. Wszystko po to, by ukazać piękno i niezwykłość rzeki Wisły. Jednak to, co dobre, szybko się kończy - tegoroczne Dni Wisły za nami.

Pokaż stopkę