Od źródełka do źródełka

Skomentuj (2)

Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na Ziemię Kazimierską na rajd rowerowy i spływ kajakowy po Chodelce i Wiśle „Od źródełka do źródełka”.

Na ostatni kwietniowy weekend po okolicach Kazimierza Dolnego zaplanowano rajd rowerowy oraz spływ kajakowy po Chodelce i Wiśle.

Rajd wystartuje 26 kwietnia o godzinie 10.00 spod Agrokwatery „U źródełka” w Kazimierzu dolnym ul. Doły 51A.

Jego uczestnicy pojadą malowniczą trasą: Kazimierz Dolny (ul. Doły 51A) - Wylągi - Lipowa Dolina - Jeziorszczyzna - Rzeczyca - Słotwiny - Rogów -- Dobre - Podgórz - Dąbrówka - Cholewianka (Siedlisko Małgorzaty – tu przewidziano warsztaty rękodzieła lokalnego i poczęstunek) - Mięćmierz - Kazimierz Dolny Rynek (tu czeka nas spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Fary). Z przerwami pokonają trasę około 30 km. Na zakończenie rajdu ognisko przy  Agrokwaterze „U źródełka” w Kazimierzu Dolnym.

Zapisy i instruktaż bezpieczeństwa na drodze 26 kwietnia od 9.30 w miejscu startu.

Następnego dnia, 27 kwietnia, organizatorzy zapraszają na spływ kajakowy Chodelką i Wisłą z Dobrego do Kazimierza Dolnego. 

Zapisy do 23 kwietnia pod tel. 502 116 807 (rajd) i 603 665 900, 792 997 347 (spływ).

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Kwatery i pokoje

Agroturystyka U Źródełka


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę