Aktualności dla "Przegląd Teatrzyków Szkolnych"

Tematem tegorocznej, dziewiętnastej już edycji Przeglądu Teatrzyków Szkolnych, organizowanego co roku przez Bibliotekę Miejską w Kazimierzu Dolnym, jest literatura polska okresu II wojny światowej.

Za nami już XVIII Przegląd Teatrzyków Szkolnych, w którym wzięli udział najmłodsi uczniowie z gminy Kazimierz. Tematem tegorocznej edycji były scenki z historii Polski.

"Złota kaczka", "Warszawski bazyliszek" czy też "O Królu Kazimierzu, o Esterce i serc przymierzu" - między innymi takie legendy przedstawione przez najmłodszych mogliśmy zobaczyć w Kazimierzu Dolnym. Za nami już kolejna edycja Przeglądu Teatrzyków Szkolnych.

W świecie baśni

Już po raz piętnasty w Kazimierzu Dolnym odbył się Przegląd Teatrzyków Szkolnych. Imprezę corocznie organizuje Biblioteka Publiczna, oddział Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki. Tym razem wystąpiło sześć grup.

Historię Kopciuszka, muzykantów z Bremy, żabiego króla, Jasia i Małgosi oraz innych postaci z baśni braci Grimm będziemy mogli zobaczyć na scenie XV Przeglądu Teatrzyków Szkolnych organizowanego przez KOKPiT- Bibliotekę Publiczną w Kazimierzu Dolnym.

XII Przegląd Teatrzyków Szkolnych już za nami. W tym roku motywem przewodnim były utwory Aleksandra Fredry, Władysława Broniewskiego i Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Już po raz XI w Kazimierzu Dolnym odbył się Przegląd Teatrzyków Szkolnych. Tym razem scenariusze przedstawień oparte były na twórczości Wandy Chotomskiej.

Pokaż stopkę