Aktualności dla "Magiczne Ogrody"

Już po raz trzeci Magiczne Ogrody zyskały tytuł najlepszej rodzinnej atrakcji turystycznej w Polsce w 2020 r. Internauci wybrali park tematyczny w Trzciankach spośród 60 innych wyjątkowych miejsc.

Magiczne Ogrody koło Janowca zajęły pierwsze miejsce w rankingu TOP 10 atrakcji dla dzieci na rok 2017 w Polce. Wyboru dokonali internauci.

Podczas VI Lubelskiej Gali Turystyki wyróżniono miejsca i oferty turystyczne Lubelszczyzny uznane w tym roku za najatrakcyjniejsze. Wśród nagrodzonych są także oferty z Kazimierza i okolic.

- Jakie to uczucie wznieść się wysoko ponad ziemię? Co czują smoki szybujące pomiędzy chmurami? Przyjedź 18-19 lipca do Magicznych Ogrodów, przeżyj niezwykłą przygodę i przekonaj się sam – zachęcają organizatorzy wydarzenia „Jak smoki w chmurach”.

Mały Bulwiak zgubił się podczas lotu motylem. Gdzie jest? Rodzinny park tematyczny Magiczne Ogrody w najbliższy weekend zaprasza do udziału w grze plenerowej „Poszukiwania Pomarańczowej Czapki”.

Magiczne Ogrody niedaleko Kazimierza zapraszają na majówkę do świata Czarodziejów, Smoków, Bulwiaków, włochatych Mordoli, Wróżek Smużek, Robanków i walecznych Krasnoludów. Na otwarcie sezonu powita Was tutaj „Tajemnica Księgi Zorana”.

Kazimierz w wielu odsłonach i jego niedalekie okolice zostały zgłoszone do konkursu dla internautów organizowanego przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną. Głosować można do południa 25 września.

Pokaż stopkę