Magiczne Ogrody najlepszą rodzinną atrakcją!

zobacz więcej (8)

Już po raz trzeci Magiczne Ogrody zyskały tytuł najlepszej rodzinnej atrakcji turystycznej w Polsce w 2020 r. Internauci wybrali park tematyczny w Trzciankach spośród 60 innych wyjątkowych miejsc.
Magiczne Ogrody – park tematyczny w Trzciankach niedaleko Kazimierza, oparty na bazie oryginalnej baśniowej historii – istnieją od 6 lat.
- To pierwszy park tematyczny w Polsce, wypełniony magią i kolekcjami przepięknych roślin, w tym własnej odmiany tulipana wyhodowanej przez Romana Szymańskiego. Jej chrzciny odbędą się wiosną. Warto zobaczyć ją na własne oczy! – piszą organizatorzy. – Nasycony radością i śmiechem oraz unikalnymi atrakcjami, które pobudzają kreatywność, wspierają rozwój sensoryki i zapewniają beztroską zabawę. To miejsce, do którego chce się wracać… Wielu gości, w tym wielopokoleniowe rodziny, odwiedza je kilkakrotnie w ciągu sezonu! Nasz profil na Facebooku śledzi ponad 200 000 osób. Dając wyraz sympatii w kolejnych wizytach, polubieniach i komentarzach na kanałach społecznościowych parku, goście pomagają tworzyć Magiczne Ogrody. Miejsce pracy znalazły w nich setki osób, a plany rozwoju parku sięgają 30 lat!
Chociaż mamy dopiero luty, Magiczne Ogrody już dziś zapraszają na majówkę! Otwarcie sezonu 1 maja punktualnie o 10:00! Co weekend w parku będą się odbywać ekscytujące wydarzenia. Dla uczniów szkół i przedszkoli Ogrody przygotowały ciekawą ofertę wycieczkową.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę