Magiczne Ogrody najlepsze dla dzieci!

Magiczne Ogrody koło Janowca zajęły pierwsze miejsce w rankingu TOP 10 atrakcji dla dzieci na rok 2017 w Polce. Wyboru dokonali internauci.

Do rankingu na portalu dzieckowpodróży.pl. zostało wytypowanych 30 miejsc z całej Polski. Wśród nich znaleźć można m.in.: Afrykarium z Wrocławia, Kopalnię Guido z Zabrza, Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe czy też Inwałd Park. Jednak po podliczeniu głosów internautów okazało się, że najlepszą atrakcją do odwiedzenia z pociechami są Magiczne Ogrody w Trzciankach koło Janowca.  

 

W ciągu kilku lat od powstania Magiczne Ogrody zyskały dużą popularność. Nie jest to także pierwsza nagroda, jaką otrzymały. W rok po otwarciu park otrzymał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny na rok 2015.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę