Magiczne Ogrody najlepsze dla dzieci!

Magiczne Ogrody koło Janowca zajęły pierwsze miejsce w rankingu TOP 10 atrakcji dla dzieci na rok 2017 w Polce. Wyboru dokonali internauci.

Do rankingu na portalu dzieckowpodróży.pl. zostało wytypowanych 30 miejsc z całej Polski. Wśród nich znaleźć można m.in.: Afrykarium z Wrocławia, Kopalnię Guido z Zabrza, Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe czy też Inwałd Park. Jednak po podliczeniu głosów internautów okazało się, że najlepszą atrakcją do odwiedzenia z pociechami są Magiczne Ogrody w Trzciankach koło Janowca.  

 

W ciągu kilku lat od powstania Magiczne Ogrody zyskały dużą popularność. Nie jest to także pierwsza nagroda, jaką otrzymały. W rok po otwarciu park otrzymał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny na rok 2015.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę