Majówka w Magicznych Ogrodach

zobacz więcej (6)

Magiczne Ogrody niedaleko Kazimierza zapraszają na majówkę do świata Czarodziejów, Smoków, Bulwiaków, włochatych Mordoli, Wróżek Smużek, Robanków i walecznych Krasnoludów. Na otwarcie sezonu powita Was tutaj „Tajemnica Księgi Zorana”.

Magiczne Ogrody w Trzciankach niedaleko Janowca nad Wisłą to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny. To świat Czarodziejów, Smoków, Bulwiaków, włochatych Mordoli, Wróżek Smużek, Robanków i walecznych Krasnoludów. W tym roku do tej plejady postaci fantastycznych dołączają magiczne Zające i smok Edan. One to towarzyszyć Wam będą podczas spacerów i zabaw wśród kwiatów, strumieni i wodospadów.

Podczas majówki w Magicznych Ogrodach będzie okazja na przejażdżkę kolejką przez Kwiatową Dolinę i tratwami przez malowniczy staw. Będzie czas na zabawę na bezpiecznej plaży, na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw, gdzie pojawiły się nowe huśtawki oraz trampoliny. Będzie można nauczyć się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku stanąć oko w oku ze złym czarodziejem Aragiem.

Majówka w Magicznych Ogrodach to czas pokazów i rodzinnych warsztatów. Odbędą się m.in. lekcje jogi śmiechu i teatr ognia, a 1 i 2 maja o godzinie 20.45 pokazy fajerwerków.

Bilet rodzinny (już dla trzech osób) kosztuje tylko 59 zł. Każda kolejna osoba płaci za wstęp do Magicznych Ogrodów 19 zł.

Od Kazimierza do Magicznych Ogrodów w Trzciankach dojedziemy autem korzystając z przepraw promowych spod kamieniołomów kazimierskich lub z Bochotnicy.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę