Majówka w Magicznych Ogrodach

zobacz więcej (6)

Magiczne Ogrody niedaleko Kazimierza zapraszają na majówkę do świata Czarodziejów, Smoków, Bulwiaków, włochatych Mordoli, Wróżek Smużek, Robanków i walecznych Krasnoludów. Na otwarcie sezonu powita Was tutaj „Tajemnica Księgi Zorana”.

Magiczne Ogrody w Trzciankach niedaleko Janowca nad Wisłą to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny. To świat Czarodziejów, Smoków, Bulwiaków, włochatych Mordoli, Wróżek Smużek, Robanków i walecznych Krasnoludów. W tym roku do tej plejady postaci fantastycznych dołączają magiczne Zające i smok Edan. One to towarzyszyć Wam będą podczas spacerów i zabaw wśród kwiatów, strumieni i wodospadów.

Podczas majówki w Magicznych Ogrodach będzie okazja na przejażdżkę kolejką przez Kwiatową Dolinę i tratwami przez malowniczy staw. Będzie czas na zabawę na bezpiecznej plaży, na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw, gdzie pojawiły się nowe huśtawki oraz trampoliny. Będzie można nauczyć się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku stanąć oko w oku ze złym czarodziejem Aragiem.

Majówka w Magicznych Ogrodach to czas pokazów i rodzinnych warsztatów. Odbędą się m.in. lekcje jogi śmiechu i teatr ognia, a 1 i 2 maja o godzinie 20.45 pokazy fajerwerków.

Bilet rodzinny (już dla trzech osób) kosztuje tylko 59 zł. Każda kolejna osoba płaci za wstęp do Magicznych Ogrodów 19 zł.

Od Kazimierza do Magicznych Ogrodów w Trzciankach dojedziemy autem korzystając z przepraw promowych spod kamieniołomów kazimierskich lub z Bochotnicy.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę