W Nowy Rok zgodnie z prawem

Skomentuj (6)

W zgodzie z prawem chciał zacząć Nowy Rok mieszkaniec Lublina, który sylwestra spędzał w Kazimierzu Dolnym. Udało mu się. Resztę roku – zgodnie z prawem – spędzi w zakładzie karnym.

31 – letni lublinianin, który spędzał sylwestra w Kazimierzu Dolnym, pierwszego stycznia chciał się upewnić, czy już wytrzeźwiał. Skorzystał z alkomatu w miejscu, w którym wyniki testu będą najbardziej wiarygodne: na miejscowym posterunku policji.

- Policjanci zbadali mężczyznę, ale ich uwagę zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzny – czytamy na stronie Policji Lubelskiej. – Sprawdzili go więc w policyjnym systemie i okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Lublinie do odbycia kary pozbawienia wolności.

Lublinianin prosto z posterunku trafił do zakładu karnego. Na dwa lata. Nie podano, czy był trzeźwy…

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Gortat
  Widocznie zabawa sylwestrowa pomieszała mu w głowie.
 • Redakcja
  To nie jest historia zmyślona. Informacje pochodzą od policji. Zdjęcie - przykładowe, zaczerpnięte dostępnej domeny, kazimierscy policjanci nie udostępnili materiałów fotograficznych z tego zdarzenia.
 • www
  Może historia tak samo zmyślona jak to zdjęcie . na WP jest idntyczne
 • ORMO
  Ciekawe który to z mundurowych był taki nadgorliwy,bo w takiej sytuacji to biorą imię nazwisko i tyle,ale to pewnie stróż prawa z najwyższym stażem to nie ma się co dziwić,oj przesadza ten pan przesadza,do czasu jego czas też się skończy i wtedy zobaczymy czy tak będzie kozaczyl jak teraz
  • pijany znad Grodarza
   ... napisał ORMO wiec z najkrótkszym stażem.
  • kpt Sowa na tropie
   "... ten pan przesadza,do czasu jego czas też się skończy i wtedy zobaczymy czy tak będzie kozaczyl jak teraz." Zapowiadasz @ ORMO, że się "odwdzięczysz" po bardzo długim oczekiwaniu jak ten policjant odejdzie na emeryturę i będzie cywilem jak Ty. Chcę Ciebie zasmucić, że w KK, chroniącym policjanta jest zapis " w ZWIĄZKU ze służbą". Próżne czekanie. Daj se luz.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę