Aktualności dla "Festiwal Restaurant Week"

Jeszcze tylko do niedzieli trwa Restaurant Week, którego obecna edycja odbywa się pod hasłem #WiwatGoście! Znamy zwycięzcę konkursu!
Dobiega końca kolejna edycja Restaurant Week - największego w Polsce wydarzenia kulinarnego. Biorą w nim udział także restauracje z Kazimierza Dolnego i okolic.

Do końca października trwa jesienna edycja Restaurant Week. W akcji biorą udział restauracje z 35 polskich miast, w tym także z Kazimierza Dolnego. Zarezerwuj stolik już dziś!

Trwa jesienna edycja Festiwalu Restaurant Week. Tym razem jej hasło przewodnie to „Kochaj jedzenie!”. Nasi czytelnicy kochają jedzenie i chętnie dzielą się swoimi sposobami na niemarnowanie żywności. Jak to zrobić?

Knedle dyniowe ze śliwką w Botanice? A może karp w sosie żurawinowym smażony w migdałach w Bajglu? Trwa jesienna edycja Festiwalu Restaurant Week. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Ruszyły rezerwacje na jesienną edycję ogólnopolskiego festiwalu najlepszych restauracji Restaurant Week (16-31 października). Odbędzie się ona w rekordowych 15 regionach (ponad 40 miast, w tym Kazimierz Dolny) pod hasłem "#KochajJedzenie". Kochaj, a więc nie marnuj.

Do końca dzisiejszego dnia czekamy na rozwiązania naszego konkursu. Nagrody to 3 dwuosobowe zaproszenia nafestiwal Restaurant Week.

Już dzisiaj startuje festiwal Restaurant Week – największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. W tym roku po raz pierwszy do grona dużych miast polskich dołączyły miasteczka z Lubelszczyzny – wśród nich Kazimierz Dolny.

Trwa rezerwacja na festiwal najlepszych restauracji Restaurant Week. Weźmie w nim udział około 400 restauracji z 35 miast w Polsce, w tym po raz pierwszy – z Kazimierza Dolnego.

Pokaż stopkę