Restaurant Week. Konkurs!

Do końca dzisiejszego dnia czekamy na rozwiązania naszego konkursu. Nagrody to 3 dwuosobowe zaproszenia nafestiwal Restaurant Week.

Do środy 17 kwietnia trwa festiwal Restaurant Week – największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. W tym roku po raz pierwszy do grona dużych miast polskich dołączyły miasteczka z Lubelszczyzny – wśród nich Kazimierz Dolny. Dla zwycięzców naszego konkursu mamy zaproszenia!

W blisko 400 restauracji w 35 miastach w Polsce od środy 3 kwietnia do środy 17 kwietnia będzie można skosztować dań festiwalowych w ramach Restaurant Week 2019. Jednym z tych miast będzie Kazimierz Dolny, gdzie specjalnym festiwalowym menu kuszą restauracje Akuku, Bajgiel, Botanika i Na Piętrze.


Dla tych z Państwa, którzy przyslą ciekawą wypowiedź na zadanie konkursowe mamy trzy kody wejściowe na festiwal – podwójne zaproszenia na Festiwal - z kodów można skorzystać w całej Polsce (pójść na Restaurant Week wszędzie tam, gdzie jest), nawet nie tylko w Lubelskiem, ale w trakcie Festiwalu – od 3 do 17 kwietnia. Aby z nich skorzystać, trzeba wejść na stronę restaurantweek.pl, przejść przez cały system rezerwacji i tam gdzie jest płatność, wkleić ten kod (uprawnia do 100% zniżki na rezerwację dla 2 osób).

Zadanie brzmi:

Opisz wymarzone doświadczenie restauracyjne, najlepiej z Kazimierza Dolnego, składające się z 3 dań.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku 12 kwietnia włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w niedzielę (14 kwietnia) o godzinie 12.21 na łamach naszego portalu.

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest organizator festiwalu Restaurant Week 2019.

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym festiwalu Restaurant Week 2019.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj sięZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę