Restaurant Week. Konkurs!

Do końca dzisiejszego dnia czekamy na rozwiązania naszego konkursu. Nagrody to 3 dwuosobowe zaproszenia nafestiwal Restaurant Week.

Do środy 17 kwietnia trwa festiwal Restaurant Week – największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. W tym roku po raz pierwszy do grona dużych miast polskich dołączyły miasteczka z Lubelszczyzny – wśród nich Kazimierz Dolny. Dla zwycięzców naszego konkursu mamy zaproszenia!

W blisko 400 restauracji w 35 miastach w Polsce od środy 3 kwietnia do środy 17 kwietnia będzie można skosztować dań festiwalowych w ramach Restaurant Week 2019. Jednym z tych miast będzie Kazimierz Dolny, gdzie specjalnym festiwalowym menu kuszą restauracje Akuku, Bajgiel, Botanika i Na Piętrze.


Dla tych z Państwa, którzy przyslą ciekawą wypowiedź na zadanie konkursowe mamy trzy kody wejściowe na festiwal – podwójne zaproszenia na Festiwal - z kodów można skorzystać w całej Polsce (pójść na Restaurant Week wszędzie tam, gdzie jest), nawet nie tylko w Lubelskiem, ale w trakcie Festiwalu – od 3 do 17 kwietnia. Aby z nich skorzystać, trzeba wejść na stronę restaurantweek.pl, przejść przez cały system rezerwacji i tam gdzie jest płatność, wkleić ten kod (uprawnia do 100% zniżki na rezerwację dla 2 osób).

Zadanie brzmi:

Opisz wymarzone doświadczenie restauracyjne, najlepiej z Kazimierza Dolnego, składające się z 3 dań.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku 12 kwietnia włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w niedzielę (14 kwietnia) o godzinie 12.21 na łamach naszego portalu.

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest organizator festiwalu Restaurant Week 2019.

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym festiwalu Restaurant Week 2019.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę