Aktualności dla "euroArt"

Jesteś artystą i masz problem z dotarciem do odbiorców? Łap wyzwanie! Zrób sobie zdjęcie w maseczce i dołącz do międzynarodowej akcji „MASKS – a pan-European art project”.

Ponad 50 reprezentantów kolonii artystycznych z 25 miast Polski i Europy uczestniczyło w Kazimierzu w kongresie przedstawicieli europejskich kolonii artystycznych zrzeszonych w EuroArt.

EuroArt w Kazimierzu

W Kazimierzu trwa kongres przedstawicieli europejskich kolonii artystycznych zrzeszonych w EuroArt.

Za nami święto folkloru - 53. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych i koncert Edyty Górniak. Przed nami jeszcze wiele wydarzeń, które pozwolą nam się odprężyć i poczuć magię tego miejsca, które przyciąga wciąż jak magnes. Co nas czeka tego lata w Kazimierzu?

Lubimy fotografować? Niewykluczone, że wkrótce to jedno z Państwa zdjęć wykonanych w Kazimierzu zostanie przetworzone w  malarski obraz. O ile kazimierscy radni zdecydują, czy przystąpić do międzynarodowego projektu „Bądź artystą” przygotowywanego przez EuroArt.

Kazimierz w euroArt

Wstąpienie Kazimierza do euroArt stało się faktem. W Gmachu Głównym Muzeum Nadwiślańskiego odbyła się uroczysta ceremonia powitania Miasteczka  w Europejskiej Federacji Kolonii Artystycznych.

EuroArt The European Federation of Artists’ Colonies skupia obecnie 88 członków w 44 koloniach artystycznych w 14 krajach. Kazimierz Dolny ma szansę stać się jednym z nich. Czy skorzystamy z tej szansy?

Pokaż stopkę