Aktualności dla "co robić w weekend w kazimierzu"

Jak spędzić nadchodzący weekend w Kazimierzu Dolnym? Być może pomysł nasunie poniższe zestawienie weekendowych imprez oraz wydarzeń.

Zbliża się długi wakacyjny weekend, który na pewno przyciągnie do naszego miasta wielu turystów. Przygotowane przez nas zestawieniu wydarzeń i imprez pomoże naszym gościom zaplanować pobyt w Kazimierzu.

Co można robić w najbliższy weekend w naszym mieście? Poniższe zestawienie imprez i wydarzeń na pewno pomoże znaleźć odpowiedź na to pytanie!

Najbliższy weekend w naszym mieście będzie należał do najciekawszych! Wszystko dzięki Festiwalowi Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zostanie zainaugurowany w sobotę, oraz koncertom i niezwykle interesującym spotkaniom.

Jeśli podczas najbliższego weekendu zamierzacie odwiedzić nasze piękne miasteczko, przygotowana niżej lista wydarzeń powinna was zainteresować. W programie znalazło się między innymi kino pod gołym niebem oraz wycieczki z przewodnikiem. Co oprócz tego – zobaczcie sami!

Przedstawiamy program weekendowych wydarzeń w naszym mieście. Nie zabraknie koncertów, warsztatów i ciekawych spotkań – przekonajcie się sami!

Nadchodzący weekend upłynie głównie pod znakiem Festiwalu Kazimiernikejszyn. Ale oprócz festiwalowych koncertów, warsztatów i rajdów, w weekendowym programie znalazły się także inne wydarzenia.

Pierwszy weekend lipca w Kazimierzu Dolnym zapowiada się bardzo ciekawie. Na mieszkańców miasta i wypoczywających u nas turystów czekają propozycje wycieczek i wydarzeń kulturalnych – przekonajcie się jakich.

Przed nami kolejny długi weekend! Sprawdźcie, co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście.

Spędzacie weekend w Kazimierzu Dolnym? Koniecznie sprawdźcie kalendarz imprez, który pomoże wam zaplanować czas w naszym mieście.

Przed nami słoneczny, ciepły majowy weekend. Jeśli spędzacie ten czas w Kazimierzu, koniecznie sprawdźcie, na jakie atrakcje możecie liczyć w tym czasie.

Przed nami majówka! Podczas długiego weekendu na pewno wiele osób odwiedzi nasze Miasteczko. Aby ułatwić zaplanowanie wypoczynku, przygotowaliśmy listę wydarzeń, jakie w tym czasie organizowane są w Kazimierzu Dolnym.

Przed nami Święta Wielkanocne! Jeśli spędzacie je w naszym mieście, koniecznie zobaczcie, co w tym czasie będzie działo się w Kazimierzu Dolnym.

Zamierzacie spędzić weekend w Kazimierzu Dolnym? Koniecznie sprawdźcie, co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście i na jakie atrakcje możecie liczyć.

Jesteście ciekawi, co będzie się działo podczas najbliższego weekendu? Przygotowaliśmy listę wydarzeń i imprez, które zostaną zorganizowane w naszym mieście.

Przed nami walentynkowy weekend. Jeśli macie zamiar spędzić go Kazimierzu Dolnym, nie zapomnijcie sprawdzić, co w tym czasie będzie działo się w mieście. Niżej znajdziecie zestawienie imprez i wydarzeń.

Przed nami pierwszy lutowy weekend. Dla wszystkich, którzy zamierzają spędzić go w Kazimierzu Dolnym, przygotowaliśmy zestawienie imprez i atrakcji.

Jeśli najbliższy weekend zamierzacie spędzić w naszym mieście, koniecznie sprawdźcie, co będzie się działo. Już teraz możemy powiedzieć, że na pewno będzie ciekawie.

Weekend coraz bliżej! Nie zapomnijcie sprawdzić, co w tym czasie będzie się działo w Kazimierzu Dolnym.

Mikołajkowy weekend w Kazimierzu Dolnym będzie bardzo ciekawy. Koniecznie sprawdźcie, jakie atrakcje i wydarzenia czekają w naszym mieście.

Pokaż stopkę